L'Occitane Immortelle Precious Cream - przegląd produktów

L'Occitane en Provence to francuska firma zajmująca się pielęgnacją skóry, która opiera się na zasadach naturalnych, aromatycznych olejków eterycznych i bogatych emolientów, aby zapewnić najlepszą pielęgnację, jaką można kupić dla zdrowej, młodo wyglądającej skóry. Linia Immortelle wzięła swoją nazwę od "wiecznego kwiatu" o tej samej nazwie. Kwiat Immortelle zachowuje swój kolor i kształt nawet po wysuszeniu. Jednym z najpopularniejszych produktów z tej linii jest Drogocenny Krem L'Occitane Immortelle.

L'Occitane Immortelle Precious Cream jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych produktów w tej linii, a ostatnio został ulepszony przy użyciu drugiego opatentowanego składnika. Oryginalna formuła była już bogata, kremowa, odżywcza, luksusowa i łatwo wchłaniająca się. Teraz nowy ekstrakt z immortelle zwiększa zdolność Twojej skóry do wygładzania głębokich zmarszczek i poprawy elastyczności.

Składniki L'Occitane Immortelle Precious Cream i ich działanie

Jak już wspomnieliśmy, formuła L'Occitane Immortelle Precious Cream opiera się w dużej mierze na olejkach eterycznych, które odżywiają Twoją skórę. Oto one:

    Olejek z pestek winogron Olejek z nasion słonecznika Ekstrakt z liści rozmarynu Olejek z wiesiołka (Evening Primrose Oil) Ekstrakt z nieśmiertelnika

Krem zawiera również sporą ilość antyoksydantów, głównie w postaci witaminy E. Wszystko to znajduje się na bogatej, kremowej, zmiękczającej bazie.

L'Occitane Immortelle Precious Cream należy nakładać na twarz i szyję po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem, raz lub dwa razy dziennie, rano i/lub wieczorem.

Zalety i wady L'Occitane Immortelle Precious Cream

Jak w przypadku wszystkich rzeczy, istnieją dobre i złe strony, jeśli chodzi o L'Occitane Immortelle Precious Cream. Porównanie tych dwóch jest doskonałym sposobem, aby pomóc zdecydować, czy jest to właściwe dla Ciebie.

Zalety L'Occitane Immortelle Precious Cream

    Większość recenzji L'Occitane Immortelle Precious Cream pochodzi od zadowolonych klientów, którzy nazywają krem bogatym i luksusowym, ale bardzo dobrze wchłanialnym i o wspaniałym zapachu. Na stronie internetowej znajduje się lokalizator butików. Możesz wypróbować próbki w butiku L'Occitane en Provence.

Wady L'Occitane Immortelle Precious Cream

    Opakowanie słoika przyspieszy rozkład składników antyoksydacyjnych. Jest po drogiej stronie. Zapach może okazać się drażniące dla niektórych.

Gdzie kupić

Na stronie internetowej L'Occitane znajduje się lokalizator butików, który pomoże Ci ustalić, czy masz lokalnego dostawcę, gdzie możesz spróbować i kupić L'Occitane Immortelle Precious Cream osobiście. Dodatkowo, można go kupić online za pośrednictwem wielu punktów sprzedaży, w tym oficjalnej stronie internetowej. Ogólnie rzecz biorąc, 1,7 uncji słoik sprzedaje za około 58 dolarów. To działa na mniej w Amazon, ale jest co najmniej jedna recenzja tam komentarz, że produkt może nie być autentyczne. Tak więc, niech kupujący uważać.

Wniosek

W końcu, musimy powiedzieć, że L'Occitane Immortelle Precious Cream jest miły, nawilżający i odżywczy krem najlepiej dla skóry suchej do bardzo suchej. Poza tym, brak wielu konkretnych składników przeciwstarzeniowych i opakowanie słoiczka sprawiają, że trudno go polecić. Tak więc, za te pieniądze, wskazalibyśmy Ci inny kierunek.

Czy stosowałaś już L'Occitane Immortelle Precious Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel