Dr. Brandt r3p Krem przegląd

Spośród wszystkich linii produktów oferowanych przez Dr. Brandt, uważam, że najbardziej wszechstronną jest Flaws No More. Ta wielozadaniowa grupa produktów zajmuje się jednocześnie liniami i zmarszczkami, strukturą skóry oraz jej kolorytem. Jasny, równomierny koloryt skóry to główna zaleta tej linii, ale jej wyjątkowość polega na tym, że nie zaniedbuje ona reszty zadań, które nasze produkty przeciwstarzeniowe muszą wykonać.

Krem r3p Dr Brandt jest flagowym produktem tej linii. Jest to krem na całą twarz i szyję, który bezbłędnie pokrywa 3 R. To:

    Odnawia skórę dzięki stymulacji produkcji kolagenu w celu przyspieszenia regeneracji i wymiany komórek. Uzupełnia braki dzięki pochodnej cukru, która pomaga wiązać wilgoć w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i miękka. Wyrównuje koloryt skóry, pozostawiając ją bardziej promienną i rozświetloną.

Składniki kremu r3p Dr. Brandt i ich działanie

W formule Kremu r3p Dr. Brandt znajduje się kilka wyróżnionych składników:

    Biała Herbata, która działa jako silny przeciwutleniacz chroniący skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Witamina C, która również jest przeciwutleniaczem, ale pobudza również produkcję kolagenu. Witamina A, która zwiększa obrót komórkowy i zmniejsza przebarwienia. Masło Shea i Aloes, które pomagają zatrzymać wilgoć i zmniejszają widoczność zmarszczek. Argirilina, która stymuluje produkcję kolagenu i rozluźnia mięśnie twarzy, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek mimicznych.

Krem Dr. Brandt r3p można stosować rano, wieczorem lub w obu przypadkach.

Zalety i wady kremu dr Brandt r3p

Zalety kremu r3p Dr. Brandt

    Zawiera wiele składników, które zwalczają proces starzenia się. Większość opinii na temat kremu Dr. Brandt r3p, które widzieliśmy, jest pozytywna i wskazuje, że robi to, co mówi, że będzie. Jest nawilżający bez bycia ciężkim lub tłustym.

Wady kremu r3p Dr. Brandt

    To jest drogie. Opakowanie słoika jest niehigieniczne i prowadzi do degradacji większości składników.

Gdzie kupić

Krem r3p Dr. Brandt można kupić na stronie internetowej Dr. Brandt lub u kilku innych sprzedawców internetowych oferujących produkty do pielęgnacji skóry. Najczęstszą ceną, jaką widzieliśmy jest 125 dolarów za 1,7 uncji.

Wnioski

Pomimo blasku recenzji, nie polecam nikomu spędzić 125 dolarów na Dr Brandt r3p Cream. To nie jest po prostu warto, jeśli wziąć pod uwagę, że większość ważnych składników (witaminy i peptydy) będzie degradacji szybko i stać się nieskuteczne.

Czy stosowałeś Krem r3p Dr. Brandt? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel