Recenzja Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream

Udostępnij:

 

Kiedy po raz pierwszy zacząłem przyglądać się Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream, rzeczą, która utkwiła mi w pamięci były recenzje. Wszyscy uwielbiają ten produkt (z wyjątkiem kilku osób, które uważają, że otrzymały podrobiony produkt od sprzedawcy na Amazon). Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream to krem nawilżający dla osób o wrażliwej i/lub trądzikowej skórze. Twierdzi, że uspokaja i przywraca skórze zdrową równowagę, jednocześnie zapewniając złuszczanie i nawilżanie dla pięknej, świecącej skóry.

Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream Składniki i ich działanie

Podstawowym składnikiem aktywnym jest Lactobacilli Extract. Jest to dobra bakteria, która może być w stanie zwalczyć lub zastąpić złe bakterie, które powodują trądzik. Również w formule, znajdziesz:

  • Olej z krokosza barwierskiego (Safflower Oil) Aloe Vera Extract Olejek jojoba Glicerynę witamina E Skrzyp Ogórek Rumianek Witamina A

Podczas gdy firma nie dostarcza zbyt wielu informacji na temat działania swoich produktów, przyjrzeliśmy się zjawisku stosowania miejscowych probiotyków w leczeniu trądziku. Okazuje się, że ostatnie badania wykazały, że istnieje szczególny rodzaj dobrych bakterii, które są obecne w czystej skórze, ale nie w skórze trądzikowej. Uważa się więc, że stosowanie tych dobrych bakterii może być skuteczne w zwalczaniu trądziku.

Tak więc Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream może być rzeczywiście na coś.

Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream Plusy i minusy Krem do twarzy Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream

Zalety Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream

  • W swojej formule wykorzystuje najnowocześniejsze, obiecujące składniki. Istnieje mnóstwo recenzji Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream od użytkowników, u których trądzik został usunięty. Opakowanie tubki utrzyma składniki w nienaruszonym stanie.

Wady Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream

  • Wielu recenzentów mówi, że nie jest bardzo nawilżający, nawet dla tych z tłustą skórą. Może być drogi. Zakup kremu Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream wymaga wizyty u kosmetyczki lub konsultacji telefonicznej.

Gdzie kupić

Krem Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream można kupić w lokalnych salonach spa i u kosmetyczek. Można również skorzystać z konsultacji online przed dokonaniem zakupu. Tubka 4 uncji Epicuran Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream sprzedaje za 64,50 dolarów.

Wniosek

Dla tych z was z cerą trądzikową, recenzje same w sobie są wystarczające, aby przekonać Cię do spróbowania go. Ale teraz, że jest trochę nauki wspierając go, jest jeszcze więcej powodów, aby przejść do niego. Spróbuj zdobyć próbkę od kosmetyczki lub w spa. W przeciwnym razie, jest mniejszy rozmiar 1 uncji dostępne za 25 dolarów. Ta cena może być łatwiejsza do przełknięcia i nadal daje możliwość dowiedzieć się, czy Epicuren Discovery Acidophilus Probiotic Facial Cream działa, czy nie.

Więcej na: http://sklep-wow.pl