Jak działa 4VOO, w tym składniki

Wszyscy rozumiemy, że istnieje wiele różnic pomiędzy mężczyznami i kobietami, w tym także różnice w ich skórze i potrzebach pielęgnacyjnych. Linia produktów 4VOO została stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach, a jej Ultra Intensywny Kompleks Przeciwstarzeniowy jest przedmiotem niniejszej recenzji. Zaczęliśmy od przyjrzenia się liście składników, która była ogromna i zawierała tylko kilka rzeczy, które mogą pomóc w zwalczaniu oznak starzenia się skóry, takich jak zmarszczki i linie. Widzieliśmy kilka peptydów, trochę kolagenu, elastyny, a niektóre przeciwutleniacze zbyt, ale te zostały pochowane w liście innych związków chemicznych. Ponieważ skóra mężczyzny jest znana jako nieco twardsza niż skóra kobiety, mieliśmy nadzieję, że najbardziej skuteczne składniki będą na szczycie listy - wskazując na większą siłę działania.

Gdzie można kupić

Linia produktów 4VOO jest dostępna bezpośrednio u producenta, w punktach sprzedaży detalicznej i wielu sklepach internetowych. Nie znaleźliśmy żadnego z nich oferującego gwarancje.

Plusy i minusy

Na liście plusów i minusów będzie to równy podział. Negatywne kwestie obejmują:

  • Składniki obejmują znane erasers zmarszczek, ale w niskich ilościach;
  • Nie ma gwarancji;
  • Pojedynczy zabieg jest bardziej skuteczny w połączeniu z innymi składnikami z linii 4VOO; oraz
  • Jest to drogi produkt.

Pozytywne czynniki obejmują:

  • Jest to firma, która koncentruje się na potrzebach mężczyzn w zakresie pielęgnacji skóry i tworzy dla nich skuteczne formuły; Dostępne są niektóre profesjonalne testy; Składniki są znane z dobrych efektów; oraz Produkt jest łatwo dostępny.

Najlepsza cena

Jeśli chodzi o ceny, stwierdziliśmy, że najlepsze ceny można uzyskać w sklepach internetowych. Strona producenta jest najlepszym źródłem po prostu dlatego, że jest rozszerzenie tych samych cen jako niezależnych sprzedawców.

Rekomendacja

Jeśli jesteś mężczyzną zainteresowanym wyeliminowaniem linii i zmarszczek pojawiających się na twarzy, linia produktów 4VOO jest prawdopodobnie jednym z twoich najlepszych źródeł. Ultra Intensive Age Defying Complex, który tutaj recenzowaliśmy, jest często porównywany do botoksu, ale nie wierzymy, że tak może być. Uważamy, że jest to formuła, która poprawi wygląd skóry, a jednocześnie zmniejszy wygląd linii i zmarszczek, ale nie sądzimy, że zrobi to w szybki sposób.