Chanel Hydra Beauty Creme Przegląd

Słysząc nazwę Chanel zawsze myślisz o klasycznym pięknie. Proste linie, eleganckie zapachy i wysokie ceny. Być może jest to stosunkowo mało znane, ale ta szanowana firma produkuje również kosmetyki do pielęgnacji skóry. Oczywiście, produkty te mają wysoką cenę, której można się spodziewać po każdym produkcie Chanel, ale prawdziwym pytaniem jest, czy są tego warte. Oto, co mamy zamiar zrobić, aby się o tym przekonać.

Chanel Hydra Beauty Creme obiecuje, że zapewni Ci doskonałe nawilżenie, dzięki któremu Twoja normalna lub sucha skóra stanie się gładka, promienna i pełna blasku. A dzięki silnym przeciwutleniaczom, które zostały dodane do mieszanki, łączy precyzyjne nawilżenie z ochroną przeciwutleniającą, która pozostawia skórę ze wszystkim, czego potrzebuje, aby pozostać piękną na długie lata.

Składniki Chanel Hydra Beauty Creme i ich działanie

To z pewnością piękne stwierdzenia. Nam jednak bardziej zależy na rezultatach, a jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się, czego możemy się spodziewać, jest sprawdzenie listy składników. Chanel Hydra Beauty Creme wykorzystuje dwa składniki, które są kluczem do sukcesu tej formuły:

    Camellia Alba PFA. Camellia Alba zapewnia komórkom skóry właściwą retencję wilgoci. Ma również dodatkową korzyść w postaci hamowania produkcji melaniny w celu zmniejszenia ciemnych plam i plamek. (PFA to oznaczenie procesu przetwarzania, które wskazuje, że składnik jest ultra czysty i skuteczny). Blue Ginger PFA, który jest bardzo silnym antyoksydantem, więc Twoja skóra jest zarówno nawilżona, jak i chroniona.

Do mieszanki dodano masło shea, które nadaje skórze miękkość, hialuronian sodu, który spłyca zmarszczki, witaminę E, która zapewnia ochronę antyoksydacyjną oraz witaminę C, która zapewnia jeszcze większą ochronę antyoksydacyjną oraz regenerację komórek skóry.

Chanel Hydra Beauty Creme Plusy i minusy

Formuła wygląda na dość skuteczną, więc przejdźmy dalej, wymieniając wszystkie dobre i złe strony Chanel Hydra Beauty Creme.

Zalety Chanel Hydra Beauty Creme

    Zawiera mnóstwo antyoksydantów. Zapewnia bogate nawilżenie dla suchej, spragnionej skóry. Istnieje wiele pozytywnych opinii na temat Chanel Hydra Beauty Creme od klientów, którzy uwielbiają nawilżenie, jakie zapewnia.

Wady Chanel Hydra Beauty Creme

    Jest drogi. Zapach jest silny i według recenzji, dla niektórych klientów zbyt intensywny. Opakowanie słoika nie chroni integralności ważnych składników botanicznych i witaminowych.

Gdzie kupić

Możesz kupić Chanel Hydra Beauty Creme w Bergdorf Goodman, jak również online. Garnek o pojemności 1,7 uncji kosztuje 87 dolarów.

Wnioski

Najmocniejszym punktem Chanel Hydra Beauty Creme jest jego wielkie nawilżenie. Przeciwutleniacze są również świetne, ale niestety, opakowanie słoik nie będzie utrzymać je stabilne i skuteczne przez długi czas. Z tego powodu, powiedziałbym, że 87 dolarów to zbyt wiele, aby zapłacić za ten produkt. Jeśli nie lubisz mocno pachnących kosmetyków do pielęgnacji skóry, Chanel Hydra Beauty Creme nie będzie tym, na co liczysz.

Czy stosowałaś już Chanel Hydra Beauty Creme? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel