Babor Selection Ultimate Care Cream - przegląd produktów

Babor Selection Ultimate Care Cream to krem przeciwzmarszczkowy z linii Babor Skinovage, który został opracowany specjalnie do walki ze spadkiem produkcji estrogenu u kobiet po menopauzie. Wykorzystując roślinne komórki macierzyste (pochodzące z rzadkiego szwajcarskiego jabłka), hormony i drożdże szampańskie, krem Babor Selection Ultimate Care Cream wspomaga regenerację komórek i zapewnia barierę nawilżającą, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, gładsza i wygląda młodziej.

Składniki i sposób działania kremu Babor Selection Ultimate Care

Strona internetowa firmy Babor jest nieco nieprecyzyjna. Nie zawiera pełnej listy składników, ale wspomina o kilku kluczowych składnikach i o tym, jak mają działać. Zebraliśmy kilka informacji z innych źródeł, aby pomóc wyjaśnić, co można wiedzieć o tym produkcie.

Wszystkie produkty z linii Skinovage zawierają wysoce skoncentrowane komórki macierzyste z rzadkiego szwajcarskiego jabłka zwanego "uttwiler spatlauber", które według Babor mogą odmłodzić cerę w niewyobrażalny wcześniej sposób. Niestety, nie podano, co to właściwie robi i jak działa.

Krem Babor Selection Ultimate Care zawiera dwa dobroczynne składniki pozyskiwane z drożdży winnych. Po pierwsze, są to fitohormony, które według nich są podobne do hormonów występujących w skórze. Ponownie, hormony te nie są wyjaśnione przez Babor, ale to, co robią, to próba naśladowania efektu zastąpienia utraconego estrogenu w skórze bez rzeczywistego użycia estrogenu. Następnie jest glutation, który jest silnym przeciwutleniaczem, który również ma wpływ na rozjaśnianie skóry.

Wreszcie Babor Selection Ultimate Care Cream zawiera lipidy, które dostarczają wilgoci i tworzą barierę ochronną, która zatrzymuje wilgoć i chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska.

Babor Selection Ultimate Care Cream Plusy i minusy

Zalety kremu Babor Selection Ultimate Care

    Zawiera nowe, innowacyjne składniki, w szczególności silny przeciwutleniacz - glutation. Krem Babor Selection Ultimate Care Cream jest produkowany przez firmę istniejącą od ponad 50 lat.

Wady kremu Babor Selection Ultimate Care

    Jest dość drogi. Na stronie internetowej brakuje konkretnych informacji o składnikach. Nie ma wspomnianych badań klinicznych. Nie znaleźliśmy żadnych opinii o Babor Selection Ultimate Care Cream od klientów, którzy rzeczywiście używali tego produktu. Nie ma określonej polityki zwrotów.

Gdzie kupić Babor Selection Ultimate Care Cream?

Jeśli chcesz kupić Babor Selection Ultimate Care Cream, masz kilka opcji online. Na stronie internetowej Babor słoik o pojemności 50 ml kosztuje 96 dolarów. Jest to typowa cena, jaką można znaleźć u wielu sprzedawców online, którzy go posiadają, choć udało nam się znaleźć go za tak niską cenę jak 77,65 dolarów na Amazon. Nie udało nam się znaleźć żadnych informacji dotyczących polityki zwrotu bezpośrednio dla produktów Babor, więc może warto znaleźć sprzedawcę, który oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy. Produkty Babor są również dostępne w wybranych uzdrowiskach, ale strona internetowa nie oferuje opcji wyszukiwania uzdrowisk.

Wnioski

Z pewnością wydaje się możliwe, że Babor Selection Ultimate Care Cream może działać. Szczyci się innowacyjnym składnikiem i jest produkowany przez solidnego producenta od dawna działającego w branży pielęgnacji skóry przeciwstarzeniowej. Co dziwne i niestety, jednak, jest zaskakująco mało informacji na temat tego, jak działa, a nawet czy działa. Bez testów klinicznych i opinii klientów, jedynym sposobem, aby się o tym przekonać jest wypróbowanie go. Jeśli znajdziesz zaufanego sprzedawcę, który oferuje gwarancję na sprzedawane przez siebie produkty, możesz spróbować. W przeciwnym razie uważamy, że koszty i brak możliwości zwrotu sprawiają, że jest to produkt, który możesz po prostu chcieć wypróbować.

Czy stosowałeś już krem Babor Selection Ultimate Care? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel