Usuwanie zmarszczek - przegląd

Wraz z popularnością botoksu, zmarszczki stały się po prostu nie do zaakceptowania. Oczywiście, nie każdy chce dostać zastrzyk toksyn w twarz, dlatego pojawiły się alternatywy. Na rynku jest ich mnóstwo. Niektóre z nich mogą w sposób uzasadniony przypisywać sobie pewną skuteczność. Niektóre próbują po prostu wykorzystać pragnienie kobiet, by mieć gładkie, pozbawione zmarszczek twarze, aż do momentu, gdy wystarczająco dużo klientek się na to zdecyduje i zamknie sklep. Niestety, Removaline należy do tej drugiej kategorii produktów.

W tej chwili wydaje się, że Removaline nie jest już dostępny i wydaje się, że jest to prawdopodobnie spowodowane wszystkimi skargami, które wpłynęły na produkt, gdy był dostępny. Jesteśmy pewni, że prawdopodobnie jest tam jeszcze kilka, więc pójdziemy dalej i powiemy Ci, co wiemy.

Składniki Removaline i ich działanie

Strona internetowa Removaline już nie działa, ale kiedy istniała, nie zawierała pełnej listy składników. To o czym wspomnieli to Gabamina, zastrzeżona wersja kwasu gamma-aminomasłowego (GABA). GABA to aminokwas, który może działać miejscowo jako środek rozluźniający mięśnie. Rozluźnia on mięśnie twarzy, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne. Zmniejszenie napięcia mięśni twarzy pomaga również zapobiegać powstawaniu zmarszczek w przyszłości.

Ponieważ preparat Removaline został opracowany z myślą o natychmiastowej redukcji zmarszczek, powinien być stosowany przede wszystkim rano, pod makijaż. Można również stosować korektory w ciągu dnia.

Plusy i minusy Removaline

Krótka lista dobrych i złych aspektów produktu może naprawdę pomóc Ci w podjęciu mądrej decyzji.

Zalety Removaline

    Brak w tej chwili.

Wady Removaline

    Istnieje wiele skarg na Removaline i Palm Beach Medical Cosmetics, firmę, która go wyprodukowała. Są skargi na produkt ("To jest jak tubka kleju"), jak również na obsługę klienta. Removaline był dostępny wyłącznie w ramach bezpłatnej oferty próbnej, która automatycznie zobowiązywała do comiesięcznej wysyłki i płacenia rachunków. Jeśli nie anulowałeś i nie zwróciłeś "darmowej wersji próbnej" w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, musiałeś zapłacić ponad 80 dolarów za "darmowy" produkt. Wiele skarg wskazuje na to, że klienci mieli duże trudności z dotarciem do firmy i skłonieniem jej do anulowania nieumyślnie złożonego zamówienia. Removaline nie jest już dostępny.

Gdzie można kupić

Nie udało nam się znaleźć żadnego miejsca, gdzie można kupić Removaline. Jest to prawdopodobnie spowodowane licznymi skargami klientów na ten produkt i praktyki biznesowe firmy.

Wnioski

Wszystkie te produkty do pielęgnacji skóry i produkty kosmetyczne nie są regulowane przez FDA pod względem skuteczności. Istnieje niewielka ilość przepisów dotyczących składania fałszywych reklam, ale są one dość łatwe do obejścia, a firmy cały czas przesadzają. W przypadku Removaline chyba w końcu ich to dopadło. Na szczęście jest już jedna oferta "darmowej próby" produktu do pielęgnacji skóry mniej, która może nas złapać w swoją sieć.

Czy stosowałeś/aś Removaline? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel