Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Review

Udostępnij:

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Przegląd

Kiedy myślę o Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion, myślę o starych standardach, podobnie jak butelka Oil of Olay, który siedział na komodzie mojej matki przez większość mojego dzieciństwa. Pielęgnacja przeciwstarzeniowa przeszła długą drogę od czasu pojawienia się tych produktów, ale być może jest coś, co można powiedzieć o tych sprawdzonych i prawdziwych ulubieńcach.

Ten członek Allure Beauty Hall of Fame został po raz pierwszy opracowany przez dermatologa w latach 60-tych. Później został on współzałożycielem Clinique, a Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion stał się częścią ich sztandarowego, 3-etapowego systemu pielęgnacji skóry.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Składniki i jak one działają

Żółty tonik nawilżający jest bardzo prosty w swoim przeznaczeniu. Nie zawiera żadnych składników przeciwstarzeniowych, per se. Jest po prostu zaprojektowany, aby zapewnić prawidłową równowagę nawilżenia dla zdrowej skóry. Jest on najlepszy dla skóry suchej, ponieważ określa się go mianem "napoju nawilżającego". Jeśli więc masz suchą skórę i/lub mieszkasz w suchym klimacie, formuła z olejem mineralnym i sezamowym może być tym, czego potrzebujesz, aby zachować miękkość i elastyczność skóry. Ponownie, jeśli chcesz składników przeciwstarzeniowych, będziesz musiała poszukać gdzie indziej. Ale jeśli zależy Ci na miękkiej, elastycznej i dobrze nawilżonej skórze, ten kultowy ulubieniec to zapewnia.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plusy i minusy

Porównując dobre i złe aspekty produktu może przejść długą drogę, aby pomóc Ci zdecydować, czy może to być dobre dopasowanie dla Ciebie, czy nie.

Zalety Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion

    Został on opracowany przez dermatologa. To zgromadził duże i lojalne następujące. To jest dość przystępne. Według wielu Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion opinie, to działa bardzo dobrze pod makijaż.

Wady Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion

    To nie zawiera żadnych konkretnych składników przeciwstarzeniowych. To jest nieco przestarzałe. Zawiera olej mineralny, który może zatykać pory.

Gdzie kupić

Możesz kupić Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion online, w sklepach z kosmetykami i w domach towarowych. Liczniki Clinique pozwoli Ci spróbować go przed zakupem i ten konkretny produkt często przychodzi jako wolny prezent z zakupu. Na stronie internetowej Clinique, można kupić 1,7 uncji pompy za 14 dolarów.

Wnioski

Czasami odpowiedź została staring you prawo w twarz, a ty po prostu nie widzę go. Jeśli masz suchą skórę, może to być przypadek z Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion. Nie ma wątpliwości, że nawilża i pozostawia skórę gładką do nałożenia makijażu. Jeśli jednak potrzebujesz więcej w sposobie redukcji zmarszczek, będziesz musiał szukać gdzie indziej.

Używałaś Clinique Dramatycznie Różniącego się Lotionu Nawilżającego? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i clinique nawilżający

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel