Iman Time Control All Day Moisture Complex Przegląd

Supermodelka Iman ma linię produktów głównie do makijażu, ale ma też w niej kilka produktów do pielęgnacji skóry. Jedną z rzeczy, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że jest ona zaskakująco przystępna cenowo. Produkt, któremu się dzisiaj przyglądamy nazywa się Iman Time Control All Day Moisture Complex. Jest to codzienny krem nawilżający, który nawilża i wygładza skórę, pozostawia ją elastyczną i chroni przed szkodami wyrządzonymi przez słońce. Pytanie brzmi, jak dobrze ta niedroga opcja osiąga te cele?

Jednym z najlepszych sposobów, aby się o tym przekonać i zawsze w pierwszej kolejności, jest przyjrzenie się składnikom zawartym w formule.

Składniki Iman Time Control All Day Moisture Complex i ich działanie

Oprócz aktywnej ochrony przeciwsłonecznej SPF 15, znaleźliśmy:

    Hialuronian sodu, aby nawilżyć i uelastycznić skórę, dzięki czemu wyglądasz na gładszą i jeszcze bardziej odrośniętą. Glicerynę, która zapewnia nawilżenie zgodne z naturalnym poziomem nawilżenia Twojej skóry. Witamina E dla ochrony antyoksydacyjnej. Aloe Vera, aby uspokoić i ukoić skórę oraz zwalczyć podrażnienia. Witamina C zapewnia skórze blask i ochronę antyoksydacyjną. Hydrolizowany jedwab dla gładkości. Hydrolizowane proteiny pszenicy dla dodatkowego nawilżenia. Ekstrakt z owoców moreli dla jeszcze lepszej ochrony antyoksydacyjnej przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Iman Time Control All Day Moisture Complex to krem na dzień, dlatego należy go stosować codziennie rano po oczyszczeniu, stonizowaniu i oczyszczeniu skóry. Z filtrem SPF 15, powinnaś nałożyć coś mocniejszego, jeśli planujesz spędzić dużo czasu na słońcu.

Iman Time Control All Day Moisture Complex Plusy i minusy

Zalety Iman Time Control All Day Moisture Complex

    Choć nie znaleźliśmy zbyt wielu opinii na temat Iman Time Control All Day Moisture Complex, większość z nich była bardzo przychylna, a większość podkreślała, że pozostawia skórę promienną. Jest w przystępnej cenie. Zawiera kilka dobrych składników przeciwstarzeniowych w bogatym, emolientowym kremie. Opakowanie tubki jest higieniczne i pozwala zachować skuteczność składników.

Wady Iman Time Control All Day Moisture Complex

    Z SPF 15, może to prowadzić do fałszywego wyobrażenia, że jesteś w 100% chroniony przed słońcem. To po prostu nie jest prawdą. SPF 15 jest idealny do codziennego życia, ale jeśli planujesz spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, będziesz potrzebować więcej.

Gdzie kupić

Możesz kupić Iman Time Control All Day Moisture Complex online lub w sklepach takich jak Target. Tuba 3 uncji sprzedaje za około 16 dolarów.

Wnioski

Za pieniądze, Iman Time Control All Day Moisture Complex jest zdecydowanie coś, co będziesz chciał spróbować. Jeśli nie masz suchej skóry, może się okazać, że jest zbyt ciężki, ale poza tym jest to świetna, niedroga, codzienna opcja.

Stosowałaś już kompleks nawilżający Iman Time Control All Day Moisture Complex? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel