Jurlique Moisture Replenishing Day Cream - przegląd kremów na dzień

Jeśli masz bardzo suchą skórę, prawdopodobnie nieustannie poszukujesz czegoś, co sprawi, że będziesz czuć się nawilżona przez cały dzień i prawdopodobnie masz już około miliona odrzuconych produktów w koszyku na tyłach swojej łazienki. Jeśli tak jest, może warto rozważyć Jurlique Moisture Replenishing Day Cream. Według przytłaczającej większości komentarzy, które widziałam, ta rzecz może zrobić sztuczkę.

Krem na dzień Jurlique Moisture Replenishing twierdzi, że zapewnia długotrwałe nawilżenie, dzięki czemu Twoja skóra jest gładka, miękka i elastyczna przez cały dzień. Ponadto przywraca skórze blask i chroni ją przed szkodami wyrządzonymi przez środowisko. Biorąc pod uwagę wszystkie pochlebne opinie o Jurlique Moisture Replenishing Day Cream, zdecydowanie uważamy, że ten produkt zasługuje na bliższe przyjrzenie się.

Jurlique Moisture Replenishing Day Cream - składniki i ich działanie

Istnieją cztery podstawowe składniki przedstawione w materiałach marketingowych produktu. Są to:

    Olejek z awokado, który zmiękcza i nawilża skórę.
    Olej z krokosza barwierskiego, który zawiera wysoki poziom kwasu linolowego, będącego niezbędnym kwasem tłuszczowym, który pomaga wzmocnić barierę wilgoci. Masło Shea i Wosk Pszczeli, które są używane jako emolienty, które pomagają łagodzić, nawilżać i zmiękczać skórę.

Zawiera również kilka ekstraktów botanicznych, które działają jako przeciwutleniacze, w tym rumianek, nagietek, pestki winogron i kurkumę. Witamina C dopełnia ochrony środowiska, a kwas mlekowy zapewnia złuszczanie, usuwając martwą zewnętrzną warstwę skóry.

Zgodnie z instrukcją, niewielką ilość kremu na dzień Jurlique Moisture Replenishing Day Cream należy rozgrzać w dłoni i delikatnie wklepać w skórę twarzy i szyi. Krem potrzebuje kilku minut, aby się wchłonąć, więc daj mu trochę czasu przed nałożeniem innych produktów.

Zalety i wady nawilżającego kremu na dzień Jurlique Moisture Replenishing Day Cream

Zalety kremu na dzień Jurlique Moisture Replenishing Day Cream

    Jest bardzo nawilżający dla suchej skóry. Zawiera kilka antyoksydantów. Opakowanie w formie tubki utrzymuje składniki aktywne na stałym poziomie. Opinie o Jurlique Moisture Replenishing Day Cream wśród osób z bardzo suchą skórą są w przeważającej większości pozytywne.

Wady Jurlique Moisture Replenishing Day Cream

    Może być drogi, w zależności od miejsca zakupu. Niektórzy recenzenci uważają, że zapach jest przytłaczający. Nie jest odpowiedni dla osób z normalną, mieszaną lub tłustą skórą.

Gdzie kupić

Krem na dzień Jurlique Moisture Replenishing Day Cream możesz kupić w Sephorze lub online u kilku różnych sprzedawców. Strona Jurlique sprzedaje tubkę o pojemności 1,3 uncji za 42$ i tubkę o pojemności 4,2 uncji za 94$. Amazon sprzedaje oba rozmiary za nieco mniej.

Wniosek

Dla każdego, kto zna zmagania z suchą do bardzo suchej skóry, wiesz, że krem nawilżający, który działa jest wart swojej wagi w złocie. Jeśli spojrzeć na to w ten sposób, Jurlique Moisture Replenishing Day Cream może okazać się świetną okazją.

Czy stosowałaś już krem na dzień Jurlique Moisture Replenishing Day Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel