Ahava Age Control Odżywianie na noc Przegląd

Już sama myśl o doskonałym kremie na noc może być luksusowo kojąca i relaksująca. Wyobraź sobie, że go znajdujesz i używasz. Według kilku opinii klientów, które przeczytałam, Ahava Age Control Night Nourishment może być jednym z pretendentów. Twierdzą oni, że chroni on przed starzeniem się skóry, które następuje w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne, rozjaśnia i rozświetla skórę oraz ujędrnia ją, dzięki czemu pozostaje ona elastyczna i podniesiona. Wszystko to działa razem, dzięki czemu budzisz się z mniejszą ilością głębokich linii i zmarszczek oraz gładszą, bardziej wyrównaną cerą.

Dzięki składnikom z Morza Martwego, produkty Ahava twierdzą, że są w stanie uczynić Twoją skórę piękną, tak jak uczyniła to Kleopatra w dawnych czasach. Przyjrzyjmy się szybko, jakie są to składniki, abyśmy mogli wyrobić sobie własne zdanie.

Składniki Ahava Age Control Night Nourishment i ich działanie

Składnikiem charakterystycznym dla formuły Ahava Age Control Night Nourishment jest składnik z Morza Martwego 3D. Zawiera on wodę, wodorosty i wyciągi roślinne z Morza Martwego, które odżywiają i chronią skórę w sposób, w jaki mogą to robić tylko składniki z Morza Martwego. Woda z Morza Martwego nawilża jak żadna inna. Wodorosty z Morza Martwego zapewniają czasowe uwalnianie wilgoci. A Jujube i Trigonella odżywiają i nawilżają jak nic innego, czego jeszcze nie widziałaś.

Dodatkowe składniki, które dopełniają formułę to:

  • Retinyl Palmitate, aby stymulować regenerację komórek. Witamina E dla ochrony antyoksydacyjnej przed wolnymi rodnikami. Hialuronian sodu, aby wygładzić linie i zmarszczki. Ekstrakty z borówki, cytrusów i pomarańczy rozjaśniają i poprawiają wygląd skóry. Ekstrakt z daktyli ujędrnia skórę, dzięki czemu wygląda ona na podniesioną i wymodelowaną.

Zalety i wady Ahava Age Control Night Nourishment

Zalety odżywki Ahava Age Control Night Nourishment

  • Zawiera mnóstwo antyoksydantów, które chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i środowisko. Istnieje mnóstwo pozytywnych opinii na temat Ahava Age Control Night Nourishment od klientów, którzy budzą się z miękką, gładką, młodziej wyglądającą skórą.

Wady Ahava Age Control Night Nourishment

  • To jest drogie. Opakowanie słoika oznacza, że antyoksydanty i inne składniki botaniczne nie pozostaną skuteczne przez długi czas po otwarciu.

Gdzie kupić

Możesz kupić Ahava Age Control Night Nourishment w Ulta lub u kilku sprzedawców kosmetyków online. Słoik 1,7 uncji kosztuje 60 dolarów.

Wniosek

Tak wiele osób kocha ten towar, że trudno jest zrobić coś innego niż entuzjastycznie polecam go. Więc to jest to, co będę robić. Mój jedyny prawdziwy problem z Ahava Age Control Night Nourishment jest opakowanie słoika. Gdyby nie to, naprawdę nie miałabym żadnych zastrzeżeń.

Więcej na: http://sklep-wow.pl