Dr. Hauschka Regenerujący krem na dzień - przegląd

Co ciekawe, linia produktów Dr. Hauschka nie obejmuje kremów na noc. Wierzą oni, że skóra musi oddychać w nocy i w tym celu powinna pozostać wolna od produktów. Twierdzą również, że zbyt intensywne nawilżanie skóry hamuje jej własny proces nawilżania. (Nie do końca się z tym zgadzam. Skóra sucha jest sucha częściowo dlatego, że nie wytwarza wystarczającej ilości własnego nawilżenia. Ale tak czy inaczej, wracamy do recenzji). Oznacza to więc, że kremy na dzień mają naprawdę dużo pracy, zwłaszcza jeśli masz suchą skórę.

Regenerujący krem na dzień Dr. Hauschka mówi, że jest przeznaczony dla skóry dojrzałej i że sprosta wielu zadaniom:

    Wygładzenie drobnych linii i zmarszczek. Poprawia wygląd skóry. Zwiększenie elastyczności skóry. Poprawia koloryt skóry. Łagodzenie zaczerwienionej i podrażnionej skóry.

Naszym kolejnym zadaniem jest przyjrzenie się formule kremu, aby sprawdzić, czy obietnice te zostaną spełnione.

Dr. Hauschka Regenerujący krem na dzień - składniki i ich działanie

Jest to gładka i kremowa formuła, ale nie ciężka czy tłusta. Zaczyna się od olejków roślinnych, takich jak olejek z pestek malin, olejek z awokado i masło shea, które zapewniają bogate, nawilżające nawilżenie i redukują zmarszczki oraz drobne linie, pozostawiając widocznie gładszą skórę. Funkcje regenerujące są zapewnione przez:

    Bryophyllum dla złagodzenia napięcia. Czerwona koniczyna, ponieważ jest bogata w izoflawony Skrzyp, ponieważ zawiera krzemionkę. Owoc aceroli, który jest pełen witamin, w tym witamin antyoksydacyjnych. Róża, aby wspierać strukturę łączną skóry.

Regenerujący krem na dzień Dr. Hauschka należy nakładać na skórę po porannym oczyszczeniu i przemyciu jej tonikiem. Również w tym przypadku Dr. Hauschka uważa, że w nocy należy pozwolić skórze oddychać i nie stosować produktów w tym czasie.

Dr. Hauschka Regenerujący krem na dzień Plusy i minusy

Zalety Regenerującego kremu na dzień Dr. Hauschka

    Jest lekki i jednocześnie nawilżający. Większość składników jest pochodzenia naturalnego. Istnieje wiele opinii od szczęśliwych klientów Dr. Hauschka Regenerating Day Cream.

Wady Regenerującego kremu na dzień Dr. Hauschka

    To jest drogie. Powinien zawierać więcej antyoksydantów. Wielu recenzentów Regenerującego kremu na dzień Dr. Hauschka skarży się, że pachnie on dość okropnie. Jest drogi.

Gdzie kupić

Jeśli planujesz zakup Regenerującego kremu na dzień Dr. Hauschka, możesz to zrobić online na stronie Dr. Hauschka lub u jednego z kilku innych sprzedawców detalicznych. Tubka 1,35 uncji kosztuje 79,95 dolarów.

Wniosek

Dr. Hauschka Regenerating Day Cream jest ładny, lekki, nawilżający krem, ale nie jest jasne, czy to robi coś, co uzasadnia wysoką cenę. W końcu, nie widzimy, w jaki sposób Regenerujący Krem na Dzień Dr. Hauschka jest lepszy niż większość dobrych, solidnych, drogeryjnych kremów nawilżających.

Czy używałaś/eś Regenerującego kremu na dzień Dr. Hauschka? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel