Hydraphase Intense Riche Review - Czy powinieneś go używać?

Udostępnij:

Hydraphase Intense Riche Przegląd

Jeśli masz suchą lub bardzo suchą skórę, wiesz, że może ona wyglądać szaro i łuszczyć się, a także przyspiesza pojawianie się linii i zmarszczek. Znalezienie kremu, który jest wystarczająco bogaty i nawilżający, aby spełnić swoje zadanie bez zatykania porów, uczucia tłustości lub ciężkości, nigdy nie jest łatwe. A kiedy już go znajdziesz, chcesz się go trzymać.

La Roche-Posay to firma produkująca kosmetyki do pielęgnacji skóry, która działa zgodnie z zasadą, że każdy zasługuje na kosmetyki stworzone z myślą o jego konkretnym typie skóry. Współpracują z dermatologami, aby upewnić się, że wszystkie ich produkty są hipoalergiczne, nie zatykają porów i zawierają składniki klasy dermatologicznej, które działają tak, jak mówią. W tym celu testują klinicznie wszystkie swoje produkty pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

Hydraphase Intense Riche został opracowany z myślą o skórze suchej i bardzo suchej. Gwarantuje dostarczenie skórze wody, której potrzebuje, oraz zapewnienie jej ochronnej bariery nawilżającej nawet do 48 godzin. Twoja skóra będzie ukojona, uspokojona i chroniona. Osiąga to bez uczucia tłustości i konsystencji.

Składniki Hydraphase Intense Riche i ich działanie

Niestety, strona internetowa nie ujawnia zbyt wiele na temat składników aktywnych zawartych w Hydraphase Intense Riche. Wspomina się o:

    Kwas hialuronowy, który jest silnym środkiem nawilżającym, który przyciąga i utrzymuje do 1000 razy więcej wody niż wynosi jego waga. Następnie wiąże się ze skórą, tworząc trwałą, ochronną barierę nawilżającą. Masło Shea, które jest bogatym emolientem, który pomaga odżywić i wygładzić skórę.

Zaleca się stosowanie go rano i wieczorem po dokładnym oczyszczeniu skóry.

Hydraphase Intense Riche Plusy i minusy

Dobrym pomysłem jest porównanie pozytywnych i negatywnych aspektów każdego produktu, którego zakup rozważasz.

Zalety Hydraphase Intense Riche

    Jego cena jest przystępna. Został przebadany klinicznie. Jest hipoalergiczny i niekomedogenny. Recenzje Hydraphase Intense Riche od klientów są w przeważającej większości pozytywne.

Wady Hydraphase Intense Riche

    Nie posiada składników, które w szczególny sposób przeciwdziałają zmarszczkom i starzeniu się skóry.

Gdzie kupić

La Roche Posay Hydraphase Intense Riche można znaleźć praktycznie wszędzie. Niektóre drogerie mają go w swojej ofercie. Istnieje kilka sklepów internetowych sprzedających go. A strona La Roche-Posay sprzedaje go również. Cena jest dość spójne we wszystkich tych kanałach na około 35 dolarów do 39 dolarów za 1,7 uncji pompy.

Wniosek

Jeśli jesteś błogosławiony z bardzo suchej skóry, lub mieszkasz w obszarze geograficznym z szorstkich, suchych zim, wiesz, że trzeba krem do twarzy, który utrzymuje skórę nawilżoną przez cały dzień. Sądząc po opiniach klientów, Hydraphase Intense Riche spełnia to zadanie. Nadal będziesz potrzebować czegoś na zmarszczki, ale odpowiedni krem nawilżający może okazać się bardzo pomocny w zapobieganiu niektórym przedwczesnym oznakom starzenia, które są charakterystyczne dla bardzo suchej skóry.

Czy stosowałaś Hydraphase Intense Riche? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie odpowiedziałaś na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel