Co oznacza dla nas Dzień Matki

Udostępnij:

Dzień Matki oznacza wiele różnych rzeczy dla wielu różnych ludzi. Dla jednych jest to dzień dawania prezentów, tak jak Boże Narodzenie, ale w szczególny sposób skupia się na mamie.

Dla innych jest to dzień uznania wkładu postaci matki w ich życiu, świecącego przykładu, jaki kobiety mają na społeczeństwo i świętowania roli mamy, która ewoluowała nie tylko z gospodyni domowej, która zostaje w domu z dziećmi, gotuje i sprząta, ale kogoś, kto żongluje zadaniami prowadzenia domu, utrzymywania kariery i bycia ogólnym superbohaterem, po cichu będąc wzorem dla dzieci, które są odbiorcami ciężkiej pracy.

Rola "mamy" ewoluowała i nadal ewoluuje. Matka nie jest definiowana tylko jako kobieta w odniesieniu do swojego dziecka lub dzieci; definicja ta ma o wiele większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. W naszym społeczeństwie o wiele bardziej konwencjonalne jest uważanie innych kobiet za "figury matek", gdzie krew nie zawsze jest czynnikiem przyczyniającym się do relacji między dzieckiem a matką.

Dzień Matki daje nam okazję do wyrażenia naszego uznania i wdzięczności za obecność tej osoby w naszym życiu. Niezależnie od tego, czy odegrała ona rolę w twoim dzieciństwie, edukacji, była twoim mentorem czy przyjacielem, nie ma lepszego uczucia niż dar i pokazanie tej pewnej matce w twoim życiu, jak bardzo ją kochasz.

Prezent na Dzień Matki to sposób na okazanie wdzięczności, a w Alexami nasza wiara w dbałość o siebie i produkty, które mają odżywcze, ekologiczne i zrównoważone produkty sprawi, że Twój prezent na Dzień Matki będzie przemyślany, piękny i praktyczny, a mama będzie mogła go używać codziennie, ponieważ czasami mama musi poświęcić trochę czasu, aby zadbać także o siebie.

Kochamy nasze mamy i chcemy się upewnić, że czują się wyjątkowo w tym Dniu Matki. Jeśli jesteś mamą, to być może musiałaś zrezygnować z odrobiny troski o siebie, zwłaszcza w tych niepokojących dniach Covid-19. Odpoczynek i odrobina troski o siebie każdego dnia może sprawić, że wszyscy poczujemy się trochę bardziej normalnie!

Nasze pudełka prezentowe Aromabotanique to Twoje niebo w pudełku, jeśli chodzi o odrobinę dogłębnej pielęgnacji i odprężenia w tym Dniu Matki. Dodatkowo z okazji Dnia Matki oferujemy 40% zniżki na wszystkie pudełka upominkowe Aromabotanique!