Recenzja Ahava Comforting Cream - Czy powinieneś go używać?

Udostępnij:

 

Ahava oznacza w języku hebrajskim miłość. Jeśli więc się nad tym zastanowić, nazwa Ahava Comforting Cream oznacza "Krem pocieszający miłość". To bardzo miłe i kojące, więc gdyby nazwa była najważniejszą rzeczą, mielibyśmy już zwycięzcę. Ale tak nie jest, więc przyjrzyjmy się bliżej i ustalmy, o co chodzi w tym Ahava Comforting Cream.

Obietnica jest taka, że Ahava Comforting Cream zapewnia całkowitą ulgę dla wrażliwej skóry. Można go używać codziennie i można go używać, gdy skóra jest podrażniona. Podwójnie nawilża i koi/ochroni skórę. Został przetestowany klinicznie, a wyniki określone przez dermatologa były takie, że 84% uczestników odczuło natychmiastowy komfort, a 85% zauważyło zmniejszenie zaczerwienienia skóry.

Składniki Ahava Comforting Cream i ich działanie

Jest tu zdecydowanie kilka imponujących składników, jak np:

  • Gliceryna dla identycznego ze skórą nawilżenia. Aloes zapewniający ukojenie. Mocznik wzmacniający barierę ochronną skóry. Jojoba i skwalen dla nawilżenia i emoliencji. Alantoina i Bisabolol zwiększają nawilżenie i wzmacniają barierę ochronną skóry. Hydrolizowane proteiny kukurydzy jako składnik komunikujący się z komórkami, który "uczy" skórę, jak zachowywać się w młodszym wieku. Błoto z Morza Martwego oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia. Ahava Comforting Cream Witamina E zapewnia ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem wolnych rodników spowodowanym działaniem słońca i środowiska. Witamina C zapewnia ochronę antyoksydacyjną, produkcję kolagenu i regenerację komórek skóry.

Krem Ahava Comforting Cream jest przeznaczony do codziennego użytku, jak również do stosowania w przypadku sporadycznych zaostrzeń.

Zalety i wady Ahava Comforting Cream

Porównanie tego, co jest dobre, a co złe w danym produkcie jest pewnym sposobem na podjęcie decyzji, czy jest on dla Ciebie, czy nie.

Zalety Ahava Comforting Cream

  • Zawiera kilka składników, które wzmacniają barierę ochronną Twojej skóry. Został przetestowany klinicznie i dermatologicznie, okazał się delikatny i skuteczny. Opinie o Ahava Comforting Cream, które widzieliśmy, były bardzo przychylne. Dozownik z pompką sprawi, że składniki pozostaną nienaruszone i skuteczne.

Wady Ahava Comforting Cream

  • To jest trochę drogie. Zawiera niektóre składniki botaniczne, które mogą być rzeczywiście podrażniające dla skóry wrażliwej, choć może to być w minimalnych ilościach, ponieważ nie widziałem żadnych skarg.

Gdzie kupić

Krem Ahava Comforting można kupić w Nordstrom lub online. Pompka 1,7 uncji kosztuje 45 dolarów.

Wnioski

Jeśli Twoja wrażliwa skóra potrzebuje ulgi, Ahava Comforting Cream może być idealny dla Ciebie. To wydaje się być doświadczenie dla większości klientów, od których słyszałem.

Więcej na: http://sklep-wow.pl