Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream - przegląd produktów

Jeśli osiągnęłaś już pewien wiek, być może rozważałaś stosowanie kremu na szyję, aby ujędrnić skórę pod podbródkiem, która zaczyna wyglądać na luźną i obwisłą. Ale czy potrzebujesz specjalnego kremu na szyję? Czy one w ogóle działają? To jest to, co jesteśmy tutaj, aby dowiedzieć się, i jeden patrzymy na dzisiaj jest o nazwie Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream. Dość prosta nazwa produktu, a jego obietnice są tak samo jasne.

Stosując krem Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream, Twoja skóra będzie bardziej napięta, jędrna i gładka, z mniejszą ilością linii i zmarszczek. W efekcie końcowym wyglądasz po prostu młodziej. Dzieje się tak dlatego, że szyja jest jedną z tych cech, na podstawie których ludzie domyślają się Twojego wieku. Clarins nie chce, aby Twoja szyja zdradzała Twój wiek.

Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream Składniki i ich działanie

Dowód jest, jak to się mówi, w puddingu. Więc dowiedzmy się, co jest w tym puddingu. Podstawowe składniki, które znajdziesz to:

    Auksyny ze słonecznika, które ujędrniają i napinają skórę, nadając jej bardziej zwarty i kształtny wygląd. Ekstrakt z zielonych wodorostów, który spłyca zmarszczki i zapewnia wygładzenie całej twarzy. Cukry owsiane, które podnoszą i wspierają skórę, zmniejszając jej zwiotczenie.

Wśród pozostałych składników znajdują się:

    Glicerynę, która nawilża skórę, ale jej nie podrażnia. Witamina E zapewniająca ochronę antyoksydacyjną. Dimethicone, aby zapewnić gładkie, jedwabiste uczucie na skórze.

Zaleca się stosowanie kremu Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream codziennie rano i/lub wieczorem. Należy stosować go masującymi ruchami w dół i złuszczać skórę co najmniej dwa razy w tygodniu, aby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty.

Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream Plusy i minusy

Zalety Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream

    Istnieje wiele rave Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream opinie od klientów, którzy mówią, że czuje się miękkie i jedwabiste i robi to samo dla ich skóry.

Wady Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream

    To jest drogie. Opakowanie słoika oznacza, że składniki szybko się rozpadną i nie staną się nieskuteczne. Nawet jeśli opinie są ogólnie pozytywne, nie ma wiele do powiedzenia na temat tego rzeczywiście, podnoszenia i dokręcania obwisłej skóry szyi.

Gdzie kupić

Można kupić Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream w domach towarowych i online. Słoik 1,7 uncji sprzedać za 82 dolarów.

Wnioski

Jeśli masz zamiar przejść z drogi do korzystania z kremu specjalnie do podnoszenia i konturu skóry szyi, to jest to, co powinno zrobić. Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream wydaje się być przyjemnie nawilżający, wygładzający skórę produkt, ale nie widzę żadnych dowodów na podnoszenie lub ujędrnianie. Z tego powodu nie polecam dodawania Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream do swojej pielęgnacji. Twój ulubiony krem do twarzy osiągnie te same rezultaty, co ten.

Czy stosowałaś/eś zaawansowany krem na szyję Clarins Advanced Extra-Firming Neck Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel