Nie możemy wystarczająco mocno podkreślić potrzeby codziennej ochrony przeciwsłonecznej. Ochrona jest konieczna nie tylko wtedy, gdy przebywasz na zewnątrz przez cały dzień. Potrzebujesz jej również, kiedy idziesz na spacer w porze lunchu i kiedy jedziesz samochodem do i z pracy. Ochrona skóry przed uszkodzeniami, jakie może spowodować słońce, jest prawdopodobnie najbardziej podstawowym i niezbędnym krokiem w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry, jaki możesz podjąć.

Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 jest dostępny we wszystkich rodzajach sklepów, w tym w drogeriach i sklepach wielkopowierzchniowych. Jest niedrogi, a sądząc po przytłaczająco pozytywnych opiniach klientów, jest bardzo wysoko oceniany. To właśnie to skłoniło nas do zrobienia recenzji.

Eucerin Codzienna Ochrona Balsam do twarzy SPF 30 Składniki i jak one działają

Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 zapewnia ochronę przeciwsłoneczną o szerokim spektrum działania, wykorzystując zarówno chemiczne, jak i fizyczne składniki chroniące przed słońcem. Oznacza to, dla tych, którzy znają się na rzeczy, Octinoxate, Octisalate, Titanium Dioxide i Zinc Oxide. Dzięki temu, że wszystkie te składniki działają w połączeniu ze sobą, otrzymujemy ochronę o szerokim spektrum SPF 30.

Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 jest również kremem nawilżającym. Nie jest on jednak naładowany wszelkiego rodzaju składnikami przeciwstarzeniowymi. Co to ma jest:

  • Gliceryna. Ten identyczny jak w skórze składnik przyciąga wilgoć, zapewniając delikatne, niekomedogenne nawilżenie. Kwas mlekowy dla delikatnego złuszczania. Dimetikon dla gładkiego wykończenia.

Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 jest lekkim, wodnym kremem nawilżającym/przeciwsłonecznym, dzięki czemu szybko się rozprowadza i wchłania, a także jest odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 Plusy i minusy

Zalety Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30

  • Zapewnia dobre nawilżenie przy jednoczesnej ochronie SPF o szerokim spektrum. Jest w bardzo przystępnej cenie. Recenzje Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 są bardzo przychylne. Trudno jest znaleźć kogoś, kto nie lubi tego produktu.

Wady Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30

  • Niektórzy twierdzą, że pozostawia lekki biały film z powodu tlenku cynku. Nie zawiera mnóstwa składników przeciwstarzeniowych.

Gdzie kupić

Możesz znaleźć Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30 do kupienia prawie wszędzie. To jest w Walmart, Walgreens, CVS i Target między innymi sklepów. Jest on również dostępny online przez tych samych sprzedawców i innych. Pompa 4 uncji zazwyczaj sprzedaje za $ 10, choć widzieliśmy go dostępne dla tak mało jak $ 8.

Wniosek

To jest po prostu trzeba mieć produkt. Cokolwiek innego używasz, zrób miejsce na półce dla tej rzeczy. Ochrona przeciwsłoneczna o szerokim spektrum działania jest najważniejszym składnikiem przeciwstarzeniowym każdego systemu pielęgnacji skóry. Gdybyśmy wszyscy stosowali Eucerin Daily Protection Face Lotion SPF 30, świat wyglądałby młodziej. Więcej na: ​http://healthpotion.pl