NightSkin Review - Dobre odżywianie dla Twojej skóry?

Udostępnij:

NightSkin - przegląd

NightSkin został opracowany przez znanego chirurga plastycznego, dr Arthura Perry'ego. Nazywa on go "multiwitaminą dla Twojej skóry". Obecnie produkt ten przechodzi pewien okres przejściowy. Dr Perry współpracował kiedyś z firmą o nazwie New Vitality, a NightSkin był sprzedawany za jej pośrednictwem. Oba podmioty rozdzieliły się, Dr Perry założył Perry Skindustries Inc. i zabrał ze sobą formułę NightSkin. Aby jeszcze bardziej zagmatwać sytuację, firma New Vitality również posiada produkt o tej samej nazwie, ale jest to zupełnie inny produkt o zupełnie innej formule.

Ideą, która przyświeca dr Perry'emu przy tworzeniu jego produktów, jest ułatwienie właściwej pielęgnacji skóry. Wierzy on, że podobnie jak w przypadku diet, im prostsza jest dieta, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz się jej trzymać. Nakładasz NightSkin przed pójściem spać, a budzisz się z bardziej miękką, gładką i zdrowszą skórą. To takie proste.

Składniki NightSkin i ich działanie

Zgodnie z zasadą, że proste jest najlepsze, NightSkin zawiera tylko kilka bardzo dobrze dobranych składników:

    Witamina A w mniej drażniącej formie niż ta, która zwykle występuje. Pomaga ona odmłodzić komórki skóry, nie powodując zaczerwienień ani wyprysków. Witamina C, która leczy i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Antyoksydacyjne właściwości witaminy C są powszechnie znane, a stosowanie jej w aktywnej postaci, tak jak w przypadku NightSkin, ma kluczowe znaczenie. Kwas glikolowy delikatnie złuszcza skórę, odsłaniając nową, świeżą skórę i umożliwiając innym składnikom lepsze przenikanie do tych warstw skóry, w których są potrzebne. Wyciąg z lukrecji, który wyrównuje koloryt i rozjaśnia przebarwienia.

Składniki te zostały specjalnie zastosowane w NightSkin, ponieważ ich rozpad ulega przyspieszeniu pod wpływem promieni słonecznych. Sensowne jest więc stosowanie ich na noc, co pozwala w pełni wykorzystać ich zalety.

Plusy i minusy NightSkin

Rozpoznając zarówno dobre, jak i złe strony, będziesz miał jaśniejszy obraz tego, czy dany produkt będzie dla Ciebie odpowiedni, czy też nie.

Zalety NightSkin

    Został stworzony przez chirurga plastycznego i specjalistę od skóry. Opinie o NightSkin, które znaleźliśmy, były bardzo pozytywne. Zawiera dobre składniki. Opakowanie z pompką zapewnia stabilność składników.

Wady NightSkin

    Jest dość drogi. Fakt, że istnieją 2 produkty o tej samej nazwie, które kiedyś były ze sobą powiązane, ale już nie są, może być mylący. Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy.

Gdzie kupić

Jeśli chcesz kupić NightSkin Dr. Perry'ego, możesz go znaleźć na stronie internetowej Dr. Perry'ego lub na Amazon. W obu miejscach kosztuje on około 50 dolarów. Strona internetowa ma jednak ofertę "kup 2, a otrzymasz 1 gratis", ale możesz nie chcieć iść tą drogą, dopóki nie zdecydujesz, że znalazłeś krem na nocne zmarszczki dla siebie.

Wnioski

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że NightSkin jest obiecującym, skutecznym kremem na noc. Został opracowany z myślą o dostarczeniu Ci wysoce skutecznych składników, które w prosty i łatwy sposób zapewnią Twojej skórze działanie przeciwstarzeniowe każdej nocy. Dr Perry uważa, że stosowanie NightSkin na noc w połączeniu z DaySkin w ciągu dnia to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzdrowić i chronić swoją skórę. Chociaż 50 dolarów to trochę drogo, uważamy, że NightSkin może być tego wart. Upewnij się tylko, że kupujesz właściwy produkt.

Czy stosowałeś NightSkin? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel