Yon-Ka Paris Creme PG - przegląd

Kobiety o skórze tłustej mają wyjątkowe problemy, jeśli chodzi o pielęgnację przeciwstarzeniową. Podczas gdy większość ludzi (osoby o skórze normalnej i suchej) myśli o nawilżeniu, nawilżeniu i jeszcze raz nawilżeniu, osoby o skórze tłustej potrzebują większej równowagi. Potrzebują one nawilżenia, to prawda. Muszą jednak również pamiętać o tym, że ich skóra sama będzie produkować mnóstwo oleju. Kobiety o tłustej skórze muszą więc brać pod uwagę wszystkie te czynniki, starając się zapobiegać zmarszczkom przez długie lata.

Yon-Ka Paris Creme PG, lub jeśli wolisz jego pełną nazwę Yon-Ka Paris Creme PG Krem Ochronny i Oczyszczający dla Skóry Tłustej (tak, to za dużo powiedziane) twierdzi, że oferuje dokładnie to, czego szukają te kobiety. No cóż, tak jakby. Yon-Ka Paris Creme PG zajmuje się częścią olejową, a do części przeciwstarzeniowej proponuje inne produkty.

Yon-Ka Paris to francuska linia produktów do pielęgnacji skóry oparta na produktach spa, w której duży nacisk kładzie się na zapach. Wszyscy wiemy, że zapach to nie pielęgnacja skóry, ale przyjrzyjmy się temu i zobaczmy, czego możemy się dowiedzieć.

Składniki Yon-Ka Paris Creme PG i ich działanie

Strona internetowa Yon-Ka Paris wyjaśnia nieco niektóre z kluczowych składników formuły. Jest:

    Quintessence Yon-Ka, który jest mieszanką olejków eterycznych, w tym lawendy, geranium, rozmarynu, cyprysu i czasu. Ta kombinacja jest używana jako oczyszczający środek ściągający dla Twojej tłustej skóry. Bluszcz pnący, który łagodzi skórę. Witamina E, która jest antyoksydantem chroniącym przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki w środowisku. Oliwa z oliwek, aby zapewnić nawilżenie. Proteiny sojowe do ochrony i naprawy skóry.

Zaleca się stosowanie Yon-Ka Paris Creme PG rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry i zastosowaniu innych zabiegów pielęgnacyjnych. Moim osobistym zdaniem lepszym momentem jest poranek, abyś mogła skorzystać z matowego wykończenia, kiedy ma to znaczenie.

Yon-Ka Paris Creme PG Plusy i minusy

Zalety Yon-Ka Paris Creme PG

    Chociaż nie ma ich zbyt wiele, recenzje Yon-Ka Paris Creme PG, które udało nam się znaleźć są ogólnie bardzo korzystne (choć nie są specyficzne w pochwałach).

Wady Yon-Ka Paris Creme PG

    Nie jest dla mnie jasne, w jaki sposób Yon-Ka Paris Creme PG reguluje produkcję oleju. Oliwa z oliwek sprawi, że skóra tłusta będzie bardziej tłusta. Jest drogi.

Gdzie kupić

Ogólnie rzecz biorąc, Yon-Ka Paris Creme PG jest dostępny w niektórych uzdrowiskach. Na stronie internetowej Yon-Ka Paris znajduje się lokalizator, którego możesz użyć, aby znaleźć w pobliżu spa biorące udział w programie. W przeciwnym razie, można go znaleźć w sklepach internetowych. Tuba 1,7 uncji kosztuje 50 dolarów.

Wniosek

Cóż, jesteśmy trochę na ogrodzeniu o tym jednym. Lista składników nie robi wiele, aby wzbudzić zaufanie we mnie, że będzie to zrobić dużo dobrego. Ale recenzje są bardzo pozytywne. Myślę, że będę musiał iść z moim jelita na ten jeden i powiedzieć, że Yon-Ka Paris Creme PG nie jest warte spróbowania.

Czy używałeś Yon-Ka Paris Creme PG? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel