Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream Review

Udostępnij:

Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream - przegląd produktów

Garnier Nutritioniste to solidna marka drogeryjna w Stanach Zjednoczonych, sprzedająca wszelkiego rodzaju produkty do włosów i skóry. Wygląda na to, że co tydzień oferują coś nowego, niezależnie od tego, czy jest to produkt do stylizacji, farba do włosów, czy krem przeciwzmarszczkowy. Uwielbiam zapach ich szamponów i odżywek, ale nigdy nie byłam pod wielkim wrażeniem ich linii do pielęgnacji skóry. Dzięki Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream może się to zmienić.

Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę, były pozytywne opinie o Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream. Recenzja za recenzją jest pozytywna, wręcz zachwycająca. Nie spodziewałam się zbyt wielu rezultatów po tej linii produktów, ale czy te kobiety odkryły coś, czego ja nie odkryłam?

Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream - składniki i ich działanie

Naturalnym kolejnym krokiem jest więc przyjrzenie się składnikom, aby dowiedzieć się, co takiego jest w tym produkcie, że może powodować różnicę. Znalazłam:

    Witaminę C (świetny początek), która jest nie tylko bardzo silnym przeciwutleniaczem, ale także rozjaśnia i rozświetla skórę, zachęcając jednocześnie do regeneracji komórek skóry. Kofeinę, która energetyzuje skórę i pobudza wzrost nowych komórek. Likopen zapewniający dodatkową ochronę antyoksydacyjną. Kwas salicylowy, który głęboko złuszcza pory. Witamina D dla lepszej ochrony antyoksydacyjnej. Gliceryna dla nawilżenia identycznego z tym, które występuje w skórze.

Instrukcja stosowania jest prosta i polega na nakładaniu kremu Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream na oczyszczoną skórę dwa razy dziennie. Po około 3 tygodniach powinnaś zobaczyć widoczne rezultaty w postaci gładkiej, promiennej skóry.

Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream Plusy i minusy

Zalety kremu Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream

    Jest w przystępnej cenie. Zawiera kilka stosunkowo zaawansowanych składników, jak na tę cenę. Większość opinii o kremie Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream jest pozytywna. Większości użytkowników podoba się jego owocowy zapach.

Wady Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream

    Opakowanie słoika jest niehigieniczne i wystawia składniki na działanie zbyt dużej ilości powietrza. Nie pozostaną one stabilne. Niektórzy recenzenci twierdzą, że zapach jest zbyt silny. Nie ma nic, co stymulowałoby produkcję kolagenu.

Gdzie kupić

Gdzie nie kupować może być łatwiejszym pytaniem. Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream jest dostępny online oraz w drogeriach i sklepach wielkopowierzchniowych. Słoik 1,7 uncji ma cenę detaliczną 14 dolarów, ale jeśli masz oczy otwarte, znajdziesz sprzedaży i / lub kupony.

Wnioski

Jak już powiedziałem, nigdy nie byłem fanem Garnier Nutritioniste produktów do pielęgnacji skóry, ale ten może być wyjątkiem. Ma on całkiem niezłą listę składników i długą listę oddanych zwolenników. Największym problemem, jaki pozostaje w przypadku Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream, jest opakowanie w formie słoiczka, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że większość korzystnych składników to antyoksydanty.

Czy stosowałaś już Garnier Nutritioniste Skin Renew Radiance Moisture Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

By Rachel Vrabel