Ożyw swoją skórę dzięki kilku zmianom, które odświeżą Twoją wiosenną pielęgnację i makijaż.

Udostępnij:

Te chłodne dni zimy w końcu się kończą i nie możemy się doczekać, aby powitać pogodę, do której jesteśmy przyzwyczajeni! Przywitajmy ciepło, słońce i dłuższe, jaśniejsze dni, które podnoszą nas na duchu i zwiększają naszą motywację!

Jest to idealna pora roku, aby zmienić swój rytuał pielęgnacyjny i odświeżyć skórę, abyś mogła cieszyć się promiennym, wiosennym wyglądem. W tym artykule podzielimy się z Tobą wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry oraz makijażu, które pomogą Ci odświeżyć i ożywić Twoją skórę, abyś mogła wkroczyć w wiosnę w dobrym stylu!

Pielęgnacja skóry: Poleruj swój sposób na promienną skórę

Kto powiedział, że musisz wydawać pieniądze na kosztowną sesję w spa, skoro możesz przenieść zabiegi spa prosto do zacisza własnego domu?

Wiosna to czas odnowy, więc dobry peeling to najlepszy sposób na odnowienie skóry i złuszczenie zimowych warstw, aby odsłonić ukrytą pod nimi promienną, pełną blasku skórę.

Oczywiście, rodzaj produktu, którego używasz jest najważniejszy, więc upewnij się, że rozpieszczasz się naszym nagradzanym 3 w jednym Pumpkin Enzyme Facial Polish. Ten wspaniały produkt zawiera składniki takie jak delikatny ryż i żurawina, które złuszczają martwy naskórek, nie drapiąc ani nie podrażniając skóry. To peeling, złuszczanie i maseczka w jednym!

makijaż

Makijaż: Świeży wiosenny wygląd z naszymi naturalnymi kosmetykami

Na wiosnę chcesz mieć naturalny makijaż z akcentami róży i cukierkowego różu, aby Twoja skóra wyglądała świeżo, promiennie i zdrowo.

Zacznij od wyrównania kolorytu swojej skóry i zakrycia wszelkich zaczerwienień naszym dobrze kryjącym, ale lekkim podkładem mineralnym. Oto kilka powodów, dla których zakochasz się w podkładzie mineralnym!

Nasz róż do policzków Candy Pink Mineral Blush to kolor, którego potrzebują Twoje policzki, a który pomoże dodać Twojej cerze zdrowego, różanego blasku.

Pozwól swoim ustom na nietoksyczną dawkę zmysłowego koloru, nakładając na nie nasz wspaniały, mineralny, wegański błyszczyk do ust w kolorze Soft Pink.

Na koniec, ale nie mniej ważne, wykończ cały makijaż naszym mineralnym pudrem rozświetlającym Perfect Puff, który doskonale utrwali Twój wygląd, a także doda Twojej skórze blasku i odrobinę iskry w Twoim dniu, ponieważ wszystkim nam przydałoby się jej trochę więcej!

To dwa sposoby na przygotowanie skóry i wykonanie makijażu, wiedząc, że używasz tylko najbardziej naturalnych, zdrowych składników, które nie spowodują podrażnienia skóry ani nie zagrożą Twojemu zdrowiu. Mamy nadzieję, że Twoja wiosna rozpoczęła się na dobrej nucie i życzymy Ci pięknego lata!