Z nazwą taką jak Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream, ten krem na zmarszczki ma wiele do spełnienia. Dodaj do tego wygórowaną cenę (110 dolarów za 2 uncje), a presja jest naprawdę duża.

Kupiłem "The Best of Alenist Collection" z Sephora za 120 dolarów i zestaw zawierał 1 uncji tubki kremu.

Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream twierdzi, że wykorzystuje najlepsze znane cechy biotechnologii przeciwstarzeniowej, aby skóra wyglądała na promienną i odżywioną, sprężystą i elastyczną, a jednocześnie minimalizuje zarówno drobne linie, jak i głębsze zmarszczki.

Znaleźliśmy wiele recenzji Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream i muszę Ci powiedzieć, że są one bardzo mieszane i nie są prawdopodobne, aby zostawić Cię z lepszym pomysłem, jak dobrze to działa, niż miałeś, kiedy zaczęliśmy.

Więc weźmy alternatywne podejście poprzez sprawdzenie listy składników, a następnie będę mówić o moim osobistym doświadczeniu przy użyciu go.

Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream Składniki i ich działanie

Składnikiem charakterystycznym, który znajdziesz w większości produktów z linii Algenist, w tym w Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream, jest kwas alguronowy. Jest on wytwarzany z mikroalg i przekształca się w silny związek regenerujący o właściwościach przeciwstarzeniowych, który poprawia jędrność skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek i linii.

Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream zawiera również olej z mikroalg, który odżywia i przywraca skórze sprężystość i elastyczność, poprawiając jej napięcie i blask.

Inne składniki, na które warto zwrócić uwagę to masło shea, palmitynian retinylu, gliceryna, kolagen, ceramid 3 i naturalne antyoksydanty roślinne.

Zaleca się stosowanie zarówno na dzień, jak i na noc, po oczyszczeniu skóry i zastosowaniu serum, jeśli jest to w Twoim zwyczajowym schemacie.

Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream Plusy i minusy

Zalety Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream

  • Istnieje wiele pozytywnych opinii na temat Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream od ludzi, którzy twierdzą, że uczynił cuda dla ich wrażliwej skóry.

Wady Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream

  • Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream jest drogi. Istnieje kilka recenzji od rozczarowanych klientów, którzy nie uważają, że jest wart pieniędzy. Skargi są zróżnicowane, od bolesnego podrażnienia do nieprzyjemnego zapachu do narzekania, że nie robi nic w ogóle, zwłaszcza dla pieniędzy. Opakowanie słoika nie pozwoli wielu składnikom pozostać stabilnym i skutecznym.

Moje doświadczenia z użyciem Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream

Zużyłem całą 1 uncję kremu, który przyszedł z moim zestawem i nie byłem pod wrażeniem. Przez te wszystkie "bio" gadki o tym, jak to dwaj naukowcy, którzy założyli firmę, niespodziewanie odkryli kwas algowy i jak może on chronić mikrokomórki alg, nie doświadczyłam żadnych cudów na skórze ani nie zauważyłam poprawy tekstury czy kolorytu.

Dobrze nawilżał skórę, ale nie podobał mi się jego zapach: ....it ma bardzo słodki zapach, podobnie jak serum, i mam wrażenie, że trochę podrażnił moje oczy (mam bardzo wrażliwe oczy). To trochę dziwne, ale pachnie prawie jak cukierki lub czekolada! Pozostawił też na mojej skórze nieco lepką pozostałość, która nie przypadła mi do gustu.

Gdzie kupić

Krem Algenist Genius Ultimate Anti-Aging można kupić w Sephorze, na QVC lub online na stronie Algenist. Słoik 2 uncji kosztuje 110 dolarów.

Wniosek

Chyba że można dostać to jako bezpłatną próbkę, nie powiedziałbym, że to Algenist Genius Ultimate Anti-Aging Cream jest warte spróbowania. To jest po prostu zbyt drogie dla czegoś, co wydaje się działać dobrze tylko dla niektórych ludzi, podczas gdy pozostawiając wiele innych w lurch. Dowiedz się więcej na: http://healthpotion.pl