Murad Essential-C Daily Renewal Complex - przegląd produktów

Jednym z największych problemów związanych ze starzeniem się skóry są uszkodzenia spowodowane działaniem środowiska. Słońce, toksyny i zanieczyszczenia zbierają swoje żniwo każdego dnia. Znana na całym świecie firma Murad stworzyła linię produktów do pielęgnacji przeciwstarzeniowej Environmental Shield. Podstawą tej linii jest kompleks Murad Essential-C Daily Renewal Complex.

Murad Essential-C Daily Renewal Complex jest niezbędny, jeśli chcesz zapobiegać i naprawiać szkody wyrządzone skórze przez środowisko. Wykazano klinicznie, że już po jednym zastosowaniu zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek o 17%, a po zaledwie 4 tygodniach zmniejsza oznaki fotouszkodzeń o 46%. Dzięki temu produktowi wieloletnie uszkodzenia zaczną się cofać, a Twoja skóra stanie się gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna.

Murad Essential-C Daily Renewal Complex - składniki i ich działanie

Murad Essential-C Daily Renewal Complex wykorzystuje kilka głównych składników aktywnych, aby osiągnąć swoje cele:

    Witamina C posiada silne właściwości antyoksydacyjne, które zwalczają przeszłe i przyszłe uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki pochodzące ze szkodliwych czynników środowiskowych. Retinol współpracuje z witaminą C, aby pomóc rozjaśnić przebarwienia i poprawić przejrzystość skóry. Palmitynian retinylu jest środkiem złuszczającym, który działa w celu odsłonięcia nowej, gładkiej i rozświetlonej skóry. Witamina E to dodatkowy przeciwutleniacz, który łagodzi i koi podrażnioną skórę.

Murad Essential-C Daily Renewal Complex powinien stać się częścią Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Możesz stosować go rano lub wieczorem, pod warunkiem, że będziesz go stosować raz dziennie po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem. Murad Essential-C Daily Renewal Complex nie jest preparatem nawilżającym, dlatego zawsze należy stosować go po użyciu.

Murad Essential-C Daily Renewal Complex Plusy i minusy

Zalety Murad Essential-C Daily Renewal Complex

    Został wyprodukowany przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetyków do pielęgnacji skóry. Zawiera składniki o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Opinie o produkcie Murad Essential-C Daily Renewal Complex są bardzo pozytywne.

Wady Murad Essential-C Daily Renewal Complex

    Jest drogi. Składniki zapachowe mogą być drażniące. Witamina C szybko się psuje w opakowaniu słoiczkowym.

Gdzie kupić

Produkty Murad, w tym Murad Essential-C Daily Renewal Complex, są dość szeroko dostępne. Jeśli wolisz sklep, możesz je znaleźć w Sephora lub Ulta. Istnieje również wiele opcji online. Na stronie internetowej Murad sprzedaje 1 uncję za 92 dolary, podczas gdy w innych sklepach kosztuje nawet 120 dolarów lub więcej.

Wnioski

Jeśli możesz sobie pozwolić na wypróbowanie droższych kremów z wyższej półki, Murad Essential-C Daily Renewal Complex z pewnością powinien znaleźć się na Twojej liście. Składniki są dobre. Firma jest solidna. A jej produkty zostały opracowane przez renomowanego dermatologa. Chociaż są też minusy - wysoka cena i kiepskie opakowanie - pozytywne opinie pokazują, że Murad Essential-C Daily Renewal Complex może rzeczywiście spełnić swoje zadanie.

Czy stosowałaś/eś Murad Essential-C Daily Renewal Complex? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel