9 niesamowitych zalet makijażu mineralnego, o których nie wiedziałaś

Udostępnij:

Czy kiedykolwiek miałaś wrażenie, że makijaż podrażnia skórę do tego stopnia, że skóra staje się czerwona i swędzi? Większość konwencjonalnych podkładów w płynie sprawia na skórze wrażenie "efektu gipsu". Może być ciężko wykonać makijaż do pracy. Czujesz, że tak naprawdę nie możesz nosić podkładu.
 
Nie chcesz rezygnować z makijażu, ale nie chcesz też mieć swędzących oczu. Dlaczego wrażliwa skóra potrzebuje łagodniejszych rozwiązań.
 
A makijaż mineralny jest o wiele łagodniejszy. Makijaż mineralny jest mniej znany niż konwencjonalne podkłady w płynie. Ma on doskonałe właściwości dla skóry. Czysty makijaż mineralny ma naturalne światło i niesamowite krycie.
 
Makijaż mineralny, to makijaż naturalny. Unikalne składniki naturalne znajdują się w przyrodzie.
 
Co to jest makijaż mineralny?
Czysty makijaż mineralny, może być zaskoczony, że skończysz z garnkiem luźnego podkładu w proszku. Luźny podkład mineralny nie zawiera żadnych substancji wiążących. W prasowanych pudrach kompaktowych, zwanych również "stałymi" podkładami pudrowymi, potrzebne są spoiwa.
 
Aby sprasowany w maszynie puder stał się masą, potrzebny jest olej i woda. Woda i olej nie mogą się mieszać, dlatego potrzebne są substancje wiążące, które utrzymują je razem. Następnie środki konserwujące, aby uniknąć zanieczyszczenia.
 
W ten sposób powstają podkłady z prasowanego proszku.
 
Aby wykonać najczystszy makijaż mineralny bez spoiwa, mineralny podkład w proszku musi być sypki. Nie może być w prasowanym kompakcie.
 
Teraz możesz pomyśleć, że pudrowy podkład to koszmar! A ty po prostu wyglądasz dziko i wampirzo!
 
Zanurzmy się głębiej.
 
Pochodzenie
Skąd się wziął makijaż mineralny? Cofnijmy się w czasie. Czy kiedykolwiek widziałeś plemiona takie jak Aborygeni, ludzie Buszu z Afryki, rdzenni Amerykanie. Jak oni pięknie malowali ciała i twarze dla ozdoby, farby wojennej lub kamuflażu. Oni zawsze żyli z naturą i w naturze. Zawsze używali skarbów z ziemi do malowania swoich ciał i twarzy w plemiennych ceremoniach i rytuałach.
 
Musieli używać tego, co znaleźli w naturze.
 
Rzeczy takie jak minerały ilaste są drobnoziarniste z naturalnych skał i gleby. Wszystkie naturalne składniki znalezione w przyrodzie. W peruwiańskich Andach można znaleźć niesamowite Tęczowe Góry. Góry te są pokryte kolorami od turkusu, przez lawendę, po bordo i złoto. Czerwone zabarwienie warstw osadowych często wskazuje na rdzę tlenku żelaza jako minerału śladowego.
 
Na Mauritiusie mamy siedem kolorów ziemi, niewielki obszar wydm piaskowych, na których występuje piasek o siedmiu różnych kolorach (czerwony, brązowy, fioletowy, zielony, niebieski, purpurowy i żółty).
 
Gliny australijskiego outbacku, Afryki i Ameryki Południowej są bogate w mikro minerały i miki pochodzi z dużych kryształów wydobytych z granitowych pegmatytów. Mika mineralna (niebarwiona i czysta) jest używana.
 
Mniejszości plemienne wykorzystały glebę do jej naturalnej czystości, aby pokryć i pomalować skórę na zawsze.
 
Taka jest idea czystego makijażu mineralnego. Dlaczego jest on przyjazny dla skóry większości ludzi.
 
 
Formuła
Nieorganiczne pigmenty mineralne są mielone przez wiele godzin, aby połączyć się z mikrocząsteczkami miki. Połączenie szeregu naturalnych mikro minerałów, miki z naturalną, piękną oksydą i neutralnymi pod względem ph glinkami organicznymi wydobywanymi z głębi wybrzeża jest starannie mieszane. Naturalne środki matujące, dwutlenek tytanu i tlenek cynku są zmieszane z najczystszymi, delikatnymi, organicznymi glinkami i miką mineralną (niebarwioną i czystą), aby zapewnić odpowiednie pokrycie i kolor.
 
To jest sekret czystego makijażu mineralnego..... sekretem są luksusowe, naturalne składniki.
 
Potężne składniki
Pure Mineral Makeup to najpiękniejsze i najbardziej naturalne kosmetyki kolorowe dostępne na rynku. Makijażystki zachwycają się kryciem i nieskazitelnym wykończeniem, jakie uzyskuje się dzięki naturalnym mineralnym podkładom w proszku. Pigmenty te układają się na skórze i zapewniają nieskazitelne wykończenie o niezwykłym kryciu. Prawie niewidoczne i lekkie, jakbyś nie miała na sobie żadnego makijażu. Kolory makijażu mineralnego obejmują zakres od bardzo jasnych do ciemniejszych typów skóry.Pokrywa wszystkie typy skóry. Wszystko zależy od tego, jak różne ziemiste odcienie minerałów zostaną zmieszane w mineralnych pudrowych podkładach.
Przygotuj się na doświadczenie luksusowych, aksamitnie miękkich pudrów mineralnych.
 

9 korzyści płynących z czystego makijażu mineralnego

1. Poprawia wygląd skóry
Jednym z sekretów i dlaczego czysty makijaż mineralny jest kochany przez artystów makijażu, dermatologów i klinik pielęgnacji skóry jest to, jak skóra wygląda po zastosowaniu. Kliniki dermatologiczne chwalą się korzyściami płynącymi z zastosowania naturalnych tlenków i mikroelementów w zabiegach po dermabrazji.
 
Nie bądź sceptycznie nastawiona do stosowania mineralnego podkładu w pudrze. Jest on prawie niewidoczny na skórze. Koloryt twarzy wyrówna się. Pod oczami, przebarwienia, zaczerwienienia wszystko jest zakryte. W naturalny sposób poprawisz wygląd skóry.
 
Nie będziesz miała ochoty na makijaż. Lekki w dotyku. Wystarczy kilka pociągnięć miękkim pudrem mineralnym, aby w naturalny sposób pokryć nierównomierny koloryt skóry. W ten sam sposób ukrywa sporadyczne przebarwienia i plamy. Nie wygląda to tak, jakbyś w ogóle nosiła makijaż. Łatwo jest poprawić wygląd skóry z plamami, bez konieczności używania podkładu w płynie. Tworzysz warstwy kryjące. Po uprawianiu sportu skóra często ma tendencję do bycia gorącą i zaczerwienioną, kilka pociągnięć uspokaja wszelkie zaczerwienienia.
 
 
2. Mniej alergii
Czysty makijaż mineralny jest bezpieczny dla większości kobiet, aby użyć, ze względu na jego naturalność. Jednak w razie wątpliwości zawsze należy go przetestować. Coraz więcej kobiet zmaga się z alergiami i ma obawy przed składnikami chemicznymi. I tak...to była kraina kowbojów. Wiele lat temu przemysł kosmetyczny sprzedawał kosmetyki, których składniki nie były nawet wymienione na produktach. W dzisiejszych czasach można sprawdzić skład każdego produktu kosmetycznego.
 
Czy masz alergię i zostałeś przetestowany na dany składnik? Unikaj tego składnika. W większości kosmetyków do makijażu sztuczne barwniki, perfumy i tlenochlorek bizmutu są drażniące dla skóry. Uczucia zaczerwienienia, pieczenia i swędzenia są coraz częstsze w przypadku tych trzech składników.
 
Czyste naturalne marki makijażu mineralnego nie będzie używać tych trzech składników w swoich proszkach. Zauważysz różnicę po wypróbowaniu czystego makijażu mineralnego. Nie ma uczucie pieczenia i nowe uczucie skóra czuje się spokojny. Makijaż mineralny ma tendencję do być łagodniejsze opcje dla tych, którzy są bardzo wrażliwe i reagują łatwo. W razie wątpliwości należy zawsze przetestować.
 
 
3. Naturalny makijaż
Makijaż mineralny nie jest ciężki ani nie sprawia wrażenia makijażu. Wygląda naturalnie i sprawia wrażenie lekkiego dzięki naturalnym składnikom. Wydaje się, że jest to najbardziej naturalny makijaż. Czysty makijaż mineralny jest świetną alternatywą, gdy chcesz uniknąć zbyt toksycznych chemikaliów w makijażu. Mniej składników jest używanych. Większość z nich pochodzi z natury.
 
Uwaga boczna:
Większość marek makijażu i farb do włosów na rynku kosmetycznym używa sztucznych barwników w kosmetykach kolorowych. Jak to jest. Jasny neonowy zielony cień do powiek nie jest możliwy do wykonania bez sztucznych barwników. To nie jest rocket science.
 
Nawet tak zwane "naturalne marki makijażu" mogą używać sztucznych barwników. Być może trzeba będzie zapytać, jaki środek barwiący używają.
 
W przemyśle kosmetycznym ma miejsce wiele prania ekologicznego. Marki oferujące naturalny makijaż twierdzą, że są zielone/naturalne, ale czy rzeczywiście takie są? Coraz więcej konsumentów chce ekologicznych produktów dla domu, żywności i kosmetyków.
 
Nawet tak zwane "marki makijażu mineralnego" używają sztucznych barwników do produkcji kolorów. Minerały są pokrywane i myte sztucznymi barwnikami. Teraz już wiesz.
 
To jest coś, aby zwrócić uwagę, gdy chcesz czyste i naturalne.
 
 
4. Błyszcząca skóra
Działa cuda na skórze mieszanej i skłonnej do wyprysków. Skóra błyszcząca, niekoniecznie tłusta, ale błyszcząca z dużymi porami, więc błyszczenie bardziej uwidacznia pory. Mineralny podkład w pudrze jest lekki, wyrównuje koloryt skóry i ma świetne krycie. Nie zwraca uwagi na pory.
 
Minerały luksusowe miękkie prasowane ph neutralne glinki organiczne uspokajają i pomagają kontrolować połysk naturalnie. Nakłada się lekko i nie ma uczucia lepkości. Matowe wykończenie wygląda bardziej gładko i doskonale się łączy. Nadal sprawia wrażenie bardzo lekkiego. Skóra jest lekka i nietłusta, dzięki zastosowaniu czystego makijażu mineralnego.
 
 
5. Skóra dojrzała
Mineralny podkład w pudrze nadaje skórze naturalne, lekkie wykończenie, a nie sprawia, że wygląda na zbyt napiętą. Nie zapycha i nie sprawia, że skóra jest gładka. Nie jest ciężki dla skóry. Nieuniknione drobne linie, zmarszczki itp. mimo, że są obecne, mineralny podkład w pudrze nie uwydatnia ich.
 
Pokrywa również głębokie żyły nitkowate. Nie osadza się w załamaniach, tak jak to robią inne podkłady. Jest lekki, nie powoduje uczucia śliskości ani ciastowatości, nie wysusza skóry. Z wiekiem naturalny blask skóry zmniejsza się, co w przypadku niektórych osób prowadzi do matowego wyglądu. Zauważysz, że ludzie zaczną komentować to, co zrobiłaś ze swoją skórą, dodając jej naturalnego "blasku".
 
 
6. Prosta rutyna piękna
Nie trzeba ponownie zastosować w ciągu dnia. Nigdy nie trzeba, więc jest mniej rzeczy w torebce, aby przynieść wokół. Wygoda! W makijażu mineralnym chodzi o to, aby jeden produkt służył zarówno Tobie, jak i środowisku. Czy chcesz zmniejszyć na produkty kosmetyczne, których używasz, makijaż mineralny jest dobrą opcją. Jeden mineralny proszek fundacja pokrywa potrzeby.
 
Kto na ziemi ma czas w godzinach porannych, aby zrobić wszystkie te sztuczki makijażu można zobaczyć od you-tubers i instagrammers. Idealny na poranki w pośpiechu. Profesjonalne kobiety, niektóre z dziećmi, szukają szybkiej aplikacji.
 
Mineralny podkład w proszku łatwo rozprowadzić na twarzy. Nie ma potrzeby wcześniejszego konturowania różnymi sztyftami i kremami. Jeden mineralny podkład w proszku trwa długo. Trochę idzie długą drogę. Wielki dla skóry, wielki dla portfela. Mniej wydatków
 
 
7. Trwałość
Czysty makijaż mineralny nie ściera się. Zmywa się delikatną wodą z mydłem. Nie ma potrzeby stosowania specjalnych środków do demakijażu.
 
To jest złe do zrobienia... ale jeśli zdarzy Ci się nie umyć twarzy w nocy i obudzisz się następnego ranka, zobaczysz, że Twoja twarz nadal wygląda na tyle dobrze, że możesz wyjść na sprawunki bez konieczności poprawiania makijażu.
 
To przemawia do siły przebicia makijażu mineralnego. To ważne, że pozostaje na swoim miejscu. Nawet w lecie możesz go nosić bez obaw, że się rozmazuje lub zsuwa. Jest odporny na pot.
 
 
8. Bez linii makijażu
Czysty mineralny podkład w proszku nakłada się szybko i łatwo. Nie ma "linii makijażu" ani wrażenia przesady. To makijaż bez żadnych smug. Łagodzi niedoskonałości skóry, nie wyglądając przy tym, jakbyś pomalowała twarz na pomarańczowo.
 
Nosi się jak lekki makijaż bez uczucia noszenia maski. Świetna alternatywa dla płynnych podkładów, a skóra wygląda i czuje się naturalnie.
 
 
 
9. Wolne od okrucieństwa lub wegańskie 
Czyste marki makijażu mineralnego pochodzą od wiarygodnych sprzedawców. Czy oni są poważni, że będą stanowić swoją opinię na temat testów na zwierzętach. Większość makijaż mineralny jest naturalny makijaż w najlepszym przypadku.
 
Efekty uboczne makijażu mineralnego
Makijaż mineralny jest ogólnie bezpieczny w użyciu i wykazał niewiele do żadnych skutków ubocznych. Dla większości jest delikatny w noszeniu.