Łatwa letnia pielęgnacja skóry, której możesz się trzymać!

Udostępnij:

Czy masz czasem wrażenie, że nigdy nie masz czasu dla siebie? Rodzina, praca, przyjaciele, życie - rozumiemy to!

Poświęcenie czasu sobie poprzez codzienny rytuał pielęgnacyjny to świetny sposób, aby naładować baterie i oddać się odrobinie troski o siebie.

Ten artykuł nie będzie traktował o 10-stopniowych rytuałach pielęgnacyjnych, ponieważ nikt nie ma na to czasu! I szczerze mówiąc, mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o Twoją skórę!

Zamiast tego, zdradzimy Ci kilka wskazówek, które z łatwością włączysz do swojej obecnej rutyny, a które dodadzą Ci odrobinę luksusu do Twojego dnia, na który tak bardzo zasługujesz!

Znajdź więc spokojną chwilę, zaparz trochę kojącej herbaty ziołowej i zagłęb się w lekturze naszego kolejnego wpisu!

Zachowaj prostotę

Proste oczyszczanie, tonizacja i nałożenie olejku do twarzy to wszystko, czego tak naprawdę potrzebujesz na co dzień, aby cieszyć się promienną i zdrową skórą. Wszystko sprowadza się do stosowania produktów wysokiej jakości, wolnych od toksyn i nasyconych składnikami odżywczymi, które ożywiają i rozjaśniają zmęczoną cerę!

Nasz Oczyszczający płyn do mycia twarzy usunie brud i zanieczyszczenia, nie pozbawiając Twojej skóry dobroczynnych olejków.

Następnie zastosuj nawilżającą mgiełkę tonizującą, która zapewni Ci zastrzyk odświeżającego nawilżenia, a dzięki swojemu cytrusowemu zapachowi poprawi Twój nastrój.

Na koniec okaż swojej skórze prawdziwą miłość, nakładając jedwabiście gładki olejek do twarzy Exotic8 Facial Oil lub podkład nawilżający 2 w 1, aby uzyskać efekt skóry pełnej życia i blasku, który nie przemija!

Rozpieszczaj się raz w tygodniu

Raz w tygodniu to wszystko powinno być poświęcone Tobie.

Przez cały tydzień biegałaś i odhaczałaś rzeczy z listy rzeczy do zrobienia, więc wybierz wieczór w weekend, w którym ktoś będzie mógł zająć się dziećmi, a Ty oddasz się swojej osobistej oazie.

Pamiętaj, że nie możesz być najlepsza dla swojej rodziny, kiedy twoje baterie są rozładowane, więc nigdy nie czuj się winna, poświęcając czas na naładowanie baterii!

Zamień swoją łazienkę w domowe SPA i pozwól, aby para wodna roztopiła Twoje problemy. Zapal zmysłową świecę, nałóż na skórę nasz wielokrotnie nagradzany preparat do pielęgnacji dyni 3 w 1, dodaj do kąpieli naszą piękną herbatę do kąpieli i zrelaksuj się przez 20 minut.

Polegaj na produktach wielofunkcyjnych

Życie jest o wiele łatwiejsze, gdy jeden produkt może wykonać zadanie dwóch lub więcej produktów, to pewne!

Nasz podkład mineralny w proszku jest tego najlepszym przykładem!

Wykonuje on pracę trzech produktów!

Zapewnia pełne krycie i promienną cerę w dni, kiedy wydawało się, że poranek nigdy nie nadejdzie. Zapewnia również ochronę SPF 25, aby chronić Twoją skórę przed promieniami UV, a na koniec, jego naturalne minerały wypełniają Twoje pory i pomagają utrzymać czystą i zdrową skórę!

Zasługujesz na to, aby poświęcić czas dla siebie, kiedy tylko możesz! Te produkty i wskazówki pomogą Ci wyeksponować ten czas i przenieść go na wyższy poziom.