Regenere Facelift Complex Review - Udowodnione klinicznie czy oszustwo?

Udostępnij:

"Po prostu piękna skóra" to obietnica, ale czy Regenere Facelift Complex to rzeczywiście krem, który może drastycznie zredukować zmarszczki z udowodnionymi rezultatami?

Zdecydowałam się napisać recenzję Regenere po tym, jak pewna zdenerwowana klientka wysłała mi e-mail, a historia ta jest aż nazbyt znajoma.

Została obciążona kwotą 84,95 dolarów po 12 dniach (co uważam za "krótkoterminową bezpłatną próbę") za to, co uważała za bezpłatną próbę Regenere i nie mogła znaleźć numeru telefonu, aby zadzwonić do nich w celu zakwestionowania opłat. Niestety codziennie dostaję e-maile właśnie takie jak ten od ludzi szukających pomocy.

Więc przyjrzyjmy się bliżej Regenere Facelift Complex, aby zobaczyć, co ich produkt obiecuje, a jeśli mają badania kliniczne, aby poprzeć składników, coś, co jest bardzo ważne, gdy zakupy dla kremu zmarszczki lub innego produktu anti-aging.

Będziemy również mówić o Regenere aranżacji rozliczeń, aby określić, czy jest to kolejny bezpłatny próbny krem zmarszczki oszustwo lub legit krem zmarszczki, które będą rzeczywiście zrobić różnicę w swojej skórze.

Regenere Facelift Complex - Co obiecują?

Regenere obiecuje "zaawansowaną redukcję zmarszczek dla dramatycznych, klinicznie udowodnionych rezultatów". Obiecuje również następujące korzyści bez kosztownych zabiegów chirurgicznych:

    "Deminalizuje zmarszczki" (tak, to literówka, więcej na ten temat później) Drastyczna naprawa skóry Wygładza skórę Przeciwdziała efektowi starzenia się skóry spowodowanemu stresem Wyglądaj do 10 lat młodziej Sprawia, że zmarszczki znikają Niesamowity nowy sekret Hollywood Lepszy niż botoks W ostatnich badaniach nad "składnikami" pielęgnacji skóry (kolejna z wielu literówek), które znalazły się w ich zaawansowanej formule, po 8 tygodniach zaobserwowano 84% spadek drobnych zmarszczek, 95% wzrost produkcji kolagenu i 73% spadek cieni pod oczami.

W tym momencie w moich badaniach Regenere, istnieje już kilka rażących czerwonych flag, że jest coś podejrzanego o ich stronie internetowej i ich roszczeń. Dla mnie są one łatwe do zauważenia, ale dla przeciętnego konsumenta, są one często pomijane.

Czerwona flaga #1: Czy naprawdę przeprowadzono badania kliniczne?

Zazwyczaj renomowane leczenie przeciwstarzeniowe lub strona sprzedaży kremu będzie mówić o ich badaniach klinicznych, jeśli chodzi o ich składniki. Są dumni z faktu, że używają składników wysokiej jakości, które zostały udowodnione klinicznie, aby przynieść rezultaty i popierają te twierdzenia linkami do rzeczywistych badań klinicznych.

Na przykład, spójrz na stronę sprzedaży Kollagen Intensiv. Jest to jeden z moich najlepszych zalecanych kremów, więc jest to dobry przykład.

Będziesz musiał przewinąć około 2/3 w dół strony do części, gdzie mówi "Clinically Proven" i przewinąć w dół trochę dalej, gdzie mówi:

"W badaniu klinicznym ochotnicy, którzy stosowali SYN®-COLL dwa razy dziennie przez 84 dni, odnotowali 354% poprawę* w ogólnym wyglądzie swoich zmarszczek (w porównaniu z placebo)...".

Teraz, jeśli klikniesz na link, który jest podświetlony, przeniesie Cię on do dokumentu pdf z badaniami nad tym konkretnym składnikiem. To są te rodzaje faktów, których należy szukać podczas zakupów.

Na całej stronie Regenere jest mowa o ich "klinicznie udowodnionych wynikach", ale nie ma absolutnie nic na poparcie tej tezy, żadnych linków i żadnych składników.

Stwierdzają również, że ich składniki nie są ujawnione, aby "udaremnić" replikację. Naprawdę? Nie wiem jak ty, ale ja nie kupię kremu, który nie wymienia swoich składników.

Czerwona flaga #2: Dlaczego zamieszanie wokół gramatyki?

Istnieje niezliczona ilość błędów gramatycznych na stronie sprzedaży, a to zwykle znak, że krem nie pochodzi z USA. Jeśli czytałeś mój Raport śledczy na temat oszustw związanych z kremami na zmarszczki, może to być problem.

Teraz nie jestem tylko bycie persnickety o uczciwej błąd gramatyczny. Codziennie badam te oszustwa związane z kremami na zmarszczki i jest to temat, który jest wspólny dla wielu z nich. Dlaczego powinieneś być zaniepokojony?

Wiele z tych kremów pochodzi z krajów Ameryki Południowej, więc nie ma żadnego regresu (nie ma polityki ekstradycji) dla amerykańskiego konsumenta, aby odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie są zadowoleni, a wiele razy będą wymieniać złe lub nieistniejące numery telefonów.

I zgadnij co? Gdy społeczeństwo złapie się na tym, że jest to krótkoterminowe oszustwo krem zmarszczki, zazwyczaj zmieniają nazwę produktu, opakowania i rozpocząć zupełnie nową kampanię.

Czerwona flaga #3: Jakie są ukryte warunki?

Nie ma darmowej próby na planecie, która nie pobiera pełnej ceny produktu po zakończeniu okresu próbnego, a Regenere jest jednym z nich. Dlatego właśnie nie lubię krótkoterminowych darmowych produktów próbnych. Nie ma wystarczająco dużo czasu na otrzymanie produktu i wypróbowanie go wystarczająco długo, aby zdecydować, czy Ci się podoba.

Musisz spojrzeć na warunki i zasady, aby zobaczyć, co tak naprawdę jest z darmową próbą, a oto jak ja to robię. I umieścić fałszywe imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail na pierwszej stronie sprzedaży, tak, że zabiera mnie do strony rozliczeniowej, a tutaj jest, gdzie można znaleźć warunki. W tym momencie nie jest wymagane, aby wprowadzić numer karty kredytowej.

Większość czasu to naprawdę trudno znaleźć warunki i trzeba przewinąć stronę w dół, aby szukać malutki, mikroskopijny link. Kiedy to zrobiłam na stronie Regenere, zrobiła to stara "przynęta i przełącznik" i zabrała mnie na zupełnie inną stronę zakupu kremu, co jest kolejną czerwoną flagą.

Myślałam, że zapisuję się na Regenere, ale kiedy przyjrzałam się bliżej, drobnym drukiem zmieniło się na "Dermajuve". Co za splątana sieć oszustwa! Wszystkie te oszustwa działają jednak tak samo.

W 14 dniu, zostaniesz obciążony pełną ceną zakupu 84,95 dolarów i będą automatycznie wysyłać Ci nowy produkt co 30 dni i obciążać Cię tą samą kwotą.

Problem polega na tym, że większość ludzi nie ma IDEA, że są one rzeczywiście podpisując się na auto-ship, auto-billing ustaleń, a oni znaleźć się utknęli w pozycji, gdzie trudno jest anulować, i niemożliwe, aby uzyskać ich pieniądze z powrotem.

Czerwona flaga #4: Co jeszcze znalazłem niepokojące?

Kilka rzeczy wyskoczyło na mnie, jak czytałem ich warunki, które czułem były godne uwagi, i trochę dziwne i niepokojące:

    Unikaj, jeśli masz alergie Użyj zgodnie z zaleceniami lekarza, aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków Nie zalecane dla kobiet poniżej 30 roku życia Musisz mieć ukończone 18 lat, aby stosować Regenere

Jakiego rodzaju "nieszczęśliwych zdarzeń" obawiają się oni, że mogą wystąpić? I dlaczego kobiety w wieku 20 lat nie mogą używać tego kremu? Te nie mają sensu, ale na pewno starają się pokryć swoje tyłki w przypadku wybuchu w wysypce lub gorzej.

Wnioski i zalecenia

Jeśli nie jest to oczywiste do tej pory, chciałbym zdecydowanie polecam przeciwko zgadzając się na Regenere Facelift Complex darmowej próby. Ma wszystkie oznaki oszustwa kremu na zmarszczki z wieloma czerwonymi flagami, aby to udowodnić.

Regenere twierdzi, że ich produkt jest klinicznie sprawdzony, ale nie podają żadnych linków do badań klinicznych, ani nie zamieszczają składników. Po prostu twierdzą, że jest to ich "zaawansowana formuła". Powiedziałem to wcześniej i powtórzę jeszcze raz - nigdy nie kupiłbym kremu, który nie wymieniałby swoich składników.

Istnieje wiele błędów gramatycznych na stronie sprzedaży Regenere, co zwykle wskazuje, że pochodzi z obcego kraju, co równa się ogromny ból głowy później, jeśli chcesz zwrócić produkt.

Regenere pozwala tylko 14 dni, aby zdecydować, czy lubisz krem, który nie jest wystarczająco dużo czasu, aby go otrzymać, a tym bardziej spróbować go przez dłuższy czas.

Czy Regenere sprzedaje "Regenes Lift Cream"?

Uważamy, że ta sama firma, która oferuje Regenere Facelift Complex może również sprzedawać "Regenes Lift Cream", ponieważ jest to podobna nazwa, a jej strony sprzedaży i oferty są identyczne. Bądź ostrożny z Regenes Lift Cream, jak również, i zawsze czytaj warunki!

Jak anulować próbę Regenere?

Jeśli zgodziłaś się na bezpłatną próbę Regenere i chcesz anulować auto wysyłkę, auto rachunek, musisz zadzwonić do firmy i poprosić o anulowanie bezpłatnej próby od razu.

Zrobiłem trochę sleuthing (ponownie w warunkach) i znalazłem kilka numerów telefonów do Regenere. Możesz również zapytać ich, czy wydadzą zwrot pieniędzy, jeśli wyślesz niewykorzystaną część z powrotem.

Jeśli na to pozwolą, zwykle naliczą Ci "opłatę za zarybianie" w wysokości około 35$, ale przynajmniej odzyskasz część pieniędzy.

Jeśli odmówią anulowania, lub jeśli nie można się z nimi skontaktować, to polecam zakwestionować opłaty z bankiem. Może nawet trzeba anulować kartę kredytową całkowicie w najgorszym przypadku.

Numer telefonu, który znalazłem dla Regenere są następujące:

    844-821-5727 877-240-9369

Zalecenie

Nie przyjmuj darmowych prób tego rodzaju, zawsze lepiej kupić krem na zewnątrz, który ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

Mój top krem Kollagen Intensiv jest bardzo skuteczny, używam go od ponad 4 lat z doskonałymi wynikami! Warto mu się przyjrzeć.

Czy stosowałeś Regenere? Zostaw swoje pytania lub komentarze poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i regenere facelift complex, i regenere, i regenere krem opinie

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Couls u proszę dostarczyć mi Regenere numer telefonu, jeśli to możliwe. I am having a museable side effect! Dziękuję -Barbara

Q: Y can I can't get u on the number u provide some ose is interested in your product but want to talk to you over the phone -DIANE

Q: Jaki numer telefonu jest coraz thru zbyt? Wszystkie numery telefonów są zajęte bez względu na to, o której godzinie dzwonisz. Dzwonię od czterech dni prosto!!! -Barbara

Q: Gdzie można kupić ten produkt? Cena? nie chcę się zablokować w kwotę, którą wyjmują z mojej karty kredytowej acct. Po prostu chcę płacić, jak idę. -Julie

Q: Proszę nie obciążać mojego konta kolejny grosz, a także zwrócić kwotę, którą mnie obciążyłeś -Judy

Przez Rachel Vrabel