Dlaczego staniesz się uzależniona od glinki i ziołowych naparów do kąpieli

Udostępnij:

Nie ma nic lepszego niż długa, gorąca kąpiel w wannie, która pozwoli ci pozbyć się kłopotów. Myślę, że wszyscy zgodzimy się, że chociaż sama ciepła woda wystarczy, aby wykonać to zadanie, nie możesz popełnić błędu, dodając do kąpieli odrobinę ziołowej herbaty, aby wzmocnić doznania.

Oczywiście, możesz udać się do apteki i zaopatrzyć się w płyn do kąpieli, ale czy wiesz, że większość konwencjonalnych płynów do kąpieli zawiera syntetyczne środki powierzchniowo czynne, które mogą pozbawić Twoją skórę dobroczynnych olejków i sprawić, że będzie ona sucha i narażona na różnego rodzaju problemy związane z pielęgnacją.

Dlaczego więc nie zrezygnować ze sztucznych składników i nie dać skórze czegoś, na co naprawdę zasługuje?

Nasz piękny napar ziołowy Aromabotanique Sweet Dreams Herbal Bath Tea ukoi Twoją skórę (i umysł) w taki sam sposób, w jaki gorąca filiżanka herbaty przynosi Ci ukojenie w chłodne lub stresujące dni.

Niebiańska herbata do kąpieli, która wygląda i pachnie bosko! Piękna mieszanka suszonych kwiatów róży i dzikiej róży, lawendy, komosy, hibiskusa oraz różowej soli himalajskiej, siarczanu magnezu i australijskiej glinki różowej, która zmiękczy Twoją skórę i ukoi zmęczone mięśnie. Zdjęcie naprawdę godne insta!

Oto kolejne 3 powody, dla których wkrótce staniesz się uzależniona od naparu do kąpieli!

Nie pozbawiasz skóry olejków

W przeciwieństwie do syntetycznych składników, które pozbawiają skórę wilgoci, nasz napar Sweet Dreams Bath Tea zawiera najwyższej jakości składniki botaniczne, masła, olejki i minerały, które otulą Twoją skórę nawilżeniem, które utrzyma się jeszcze długo po wyjściu z wanny!

Twoja skóra pozostanie rozświetlona i promienna, a Ty możesz pożegnać się z podrażnieniami!

Nigdy nie będziesz musiała martwić się o toksyny

Nie tylko o swoją skórę musisz się martwić, gdy używasz syntetycznych składników.

Może to być szokiem, ale duży procent wszystkiego, co nakładasz na skórę, jest wchłaniany do organizmu, gdzie może przedostać się do krwiobiegu i potencjalnie zagrozić Twojemu zdrowiu.

Czy naprawdę chcesz moczyć całe swoje ciało w wannie pełnej potencjalnie szkodliwych toksyn? Wątpimy!

Kiedy moczysz się w naszym wspaniałym naparze z herbaty do kąpieli, toksyny i narażanie zdrowia na ryzyko są jedną rzeczą mniej, o którą musisz się martwić, tak jak powinno być, kiedy próbujesz się zrelaksować po długim dniu!

Poczujesz się błogo

Czy wspomnieliśmy już, że nasza Herbatka do kąpieli Słodkie Marzenia zawiera cudownie odurzającą mieszankę olejków eterycznych z różowego grejpfruta, różanego geranium i trawy cytrynowej, która zapewni Ci aromaterapeutyczne korzyści, które podniosą Cię na duchu i poprawią samopoczucie podczas kąpieli.

Te kojące aktywne składniki roślinne i olejki eteryczne pomogą Ci uspokoić niespokojny umysł i sprawią, że poczujesz się super wyluzowany i gotowy do relaksu.

Tylko upewnij się, że nie masz żadnych szalonych planów na później, bo piżama i łóżko będą Cię wołać!

Mamy nadzieję, że jesteś tak samo podekscytowany wypróbowaniem naszego naparu do kąpieli jak my! Nie będziesz chciała nigdy wyjść z kąpieli! Słodkich snów!