5 najlepszych marek lakierów do paznokci wolnych od substancji szkodliwych i wegańskich

Udostępnij:

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę otrzymać niewielką prowizję.

Pamiętam, że kiedy trzy lata temu po raz pierwszy stworzyłam listę marek lakierów do paznokci Ethical Elephant's List of Cruelty-Free and Vegan Nail Polish, znalezienie 40+ marek lakierów do paznokci, które nie były testowane na zwierzętach i miały mnóstwo wegańskich lakierów do paznokci, było dość łatwe.

Wspaniale jest widzieć tak wiele fantastycznych opcji, ale bądźmy szczerzy, widok 50+ opcji jest trochę przytłaczający. Pomyślałam więc, że wymienię 5 moich ulubionych wegańskich i wolnych od okrucieństwa marek lakierów do paznokci.

Najlepsze marki wegańskich lakierów do paznokci

Marki te nie testują na zwierzętach i żaden z ich lakierów do paznokci nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak rybie łuski (dla uzyskania połysku) czy szelak (pozyskiwany z owadów lac).

Osobiście wypróbowałam i przetestowałam każdą z tych marek, niektóre zostały mi podarowane w PR do wypróbowania, a niektóre kupiłam sama. Nawet jeśli zostały mi podarowane, używałam ich wielokrotnie i osobiście polecam je mojej bliskiej rodzinie i przyjaciołom, włączając w to Was!

ZOYA Vegan Nail Polish

Prawdopodobnie słyszeliście już o lakierach do paznokci ZOYA, są one jedną z najbardziej popularnych marek cruelty-free i wegańskich lakierów do paznokci i to z dobrych powodów, ponieważ lakiery ZOYA są wysokiej jakości i są dostępne tam gdzie większość lakierów do paznokci jest sprzedawana. Kolor na zdjęciu nazywa się Blu i jest jednym z moich ulubionych!

Wszystkie lakiery do paznokci ZOYA są wegańskie i nie zawierają 10 substancji.

NCLA Vegan Nail Polish

Jeśli śledzicie mnie od dłuższego czasu to nie jest niespodzianką, że NCLA jest w mojej pierwszej piątce. Kupiłam swój pierwszy lakier do paznokci NCLA na NailPolishCanada.com i od razu się zakochałam. Piękne wykończenie koloru, oszałamiająca gama kolorów, a ja nie mogę się obejść bez ich Gelous? Top Coat!!! Mają też kilka lakierów do paznokci, które są super zabawne w aplikacji!

Wszystkie lakiery NCLA są wegańskie i wolne od 7 substancji chemicznych.

Wegańskie lakiery do paznokci VEQUE

Ostatnio miałam okazję wypróbować lakier do paznokci VEQUE i już po jednym pociągnięciu pędzelka wiedziałam, że znalazłam swojego ulubieńca!

Lakiery VEQUE są kryjące i bardzo dobrze kryją, mają też większy pędzelek, dzięki czemu wystarczy jedna warstwa. Szczególnie lubię stosować lakiery VEQUE, gdy się spieszę - dzięki nim mogę wykonać manicure w kilka minut, a jednocześnie uzyskać wysoki połysk i profesjonalnie wyglądające paznokcie!

Wszystkie lakiery do paznokci VEQUE są wegańskie i nie zawierają 9 składników.

Wegańskie lakiery do paznokci Color Club

Wydaje się, że Color Club codziennie wypuszcza nowy kolor! Mają nieskończony wybór lakierów do paznokci i wszystkie są w super przystępnych cenach, dlatego też znalazły się na mojej liście Top 5! Wypróbowałam już kilka lakierów Color Club i nie zawsze mi się udaje. Niektóre są kryjące, inne się rozmazują, ale biorąc pod uwagę cenę i gamę kolorów, zdecydowanie uważam, że są tego warte!

Wszystkie lakiery Color Club są wegańskie.

Lakiery do paznokci Live Love Polish

To najnowsza marka lakierów do paznokci, którą wypróbowałam. Live Love Polish ma najlepszy wybór lakierów do paznokci shimmer, brokatowych i holograficznych! Wypróbowałam już kilka ich brokatowych i holograficznych lakierów do paznokci, a jakość kolorów jest nieporównywalna z niczym, co do tej pory wypróbowałam. Do tej pory nie zawiodłam się na żadnym z ich lakierów!

Wszystkie lakiery do paznokci Live Love Polish są wegańskie.


Daj mi znać w komentarzach poniżej, jakie są Twoje ulubione marki wegańskich lakierów do paznokci, które są cruelty-free!