Recenzja kremu do twarzy Snake Venom - przełom czy olej z węża?

Udostępnij:

Podczas gdy prawie każdy mógłby się obejść bez zmarszczek i innych oznak starzenia się, nie każdy jest gotów znosić noże i igły dla sprawy. Wejdź do najnowszego szału - Jadu Węża.

Syntetyczny jad węża. Celebryci tacy jak Gwyneth Paltrow i Drew Barrymore przysięgają na niego, a istnieje tańsza wersja, która sprawia, że jest on dostępny również dla większości z nas.

InkaNatura produkuje krem do twarzy Amazonas Snake Venom, który leczy zmarszczki podobnie jak botoks, rozluźniając mięśnie i zmniejszając mimikę twarzy, która powoduje zmarszczki.

Jedno z badań wykazało, że u 45 ochotników stosujących Snake Venom Face Cream zmarszczki na czole zostały zredukowane o 45%, a skurcze mięśni wokół oczu o 82%.

Składniki kremu do twarzy Snake Venom i ich działanie

Składniki kremu Snake Venom Face Cream współpracują ze sobą w walce ze zmarszczkami na kilku frontach:

    Syna-Ke to polipeptyd, którego struktura jest podobna do rzeczywistego jadu węża. Działa on jak botoks, zapobiegając skurczom mięśni twarzy. Alantoina usuwa martwe komórki skóry i stymuluje wytwarzanie nowych. Łagodzi również podrażnienia skóry. Kolagen jest kluczowym składnikiem strukturalnym tkanki łącznej w skórze. Jest obficie obecny w młodej skórze i odpowiada za jej jędrność i elastyczność. Starzejąca się skóra traci zdolność do produkcji wystarczającej ilości kolagenu. Krem do twarzy z jadem węża pomaga go zastąpić.

Uczestnicy badania stosowali Snake Venom Face Cream dwa razy dziennie, aby osiągnąć swoje wyniki. Zaleca się, abyś stosowała ten sam schemat.

Zalety i wady kremu Snake Venom Face Cream

Zalety kremu do twarzy z jadem węża

    Działa jak Botox Jest w rozsądnej cenie Jest oparty na technologii pielęgnacji skóry stosowanej przez gwiazdy Badania kliniczne nad jego podstawowym składnikiem są obiecujące.

Wady Kremu do twarzy z jadem węża

    Nie udało nam się znaleźć żadnych niezależnych recenzji Snake Venom Face Cream od rzeczywistych klientów. Nie ma gwarancji producenta

Gdzie kupić

Istnieje kilka sklepów internetowych, które sprzedają Snake Venom Face Cream. Garnek 150 gramów jest dostępny w większości miejsc za około 30 dolarów. Niektóre witryny oferują małe zniżki na zakup wielu ilości.

Wnioski

Jesteśmy za wypróbowaniem nowych produktów do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym, które mają powstrzymać upływ czasu. A pomysł, że można uzyskać rezultaty podobne do botoksu stosując krem, i to dość niedrogi, jest kuszący.

Jeśli Snake Venom Face Cream działa, myślimy, że jest wart tych 30 dolarów. Jesteśmy tylko trochę sceptyczni, ponieważ jeśli naprawdę robi to, co mówi, że robi, myślimy, że sprzedałby się w znacznie wyższej cenie.

Przeczytaj o naszych najlepszych kremach na zmarszczki

Czy stosowałeś krem do twarzy z jadem węża? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Zamówiłem i otrzymałem próbny krem z peptydami jadu węża DermaLuxe. Wraz z nim otrzymałam słoiczek serum Hydra stem Cell. Czy to po prostu kolejny z produktów Christie, który należy stosować oddzielnie? -Karen

Q: NOVOLEXA stem cellactive lub ALURIS snack Ben peptydowe kremy, które idzie na frist proszę odpowiedzieć ThankYou mnie, jenkins -Maryelizabeth

Q: czy krem z jadem węża vactive usuwa ciemne plamy na skórze -juanett

Q: Czy ktoś próbował lub może polecić roscara the wild irish seaweed cream http://roscara.com ? -geoff

Q: Martwię się o dobro węży.Jak produkt jest pobierany od węży, co to jest? Czy wąż jest zabijany lub krzywdzony w jakikolwiek sposób? Naprawdę chcę wiedzieć, zanim rozważę zakup -maureen

Przez Rachel Vrabel