Po pracy w dziale kosmetycznym Estee Lauder w Orlando Millennium Mall i pytaniu wielu turystów, czy nosimy produkty ROC (co nie miało miejsca), zdecydowałam, że sama spróbuję.

Odrobiłam pracę domową, przeczytałam recenzje i podjęłam decyzję. Byłam bardzo podekscytowana tak niską ceną produktów, które są niemal na receptę.

Linia pielęgnacyjna ROC opiera się na magicznym składniku zwanym Retinolem. Jeśli nie wiesz lub nie stosowałaś produktów z Retinolem, powinnaś spróbować, aby przekonać się, czy Twoja skóra go lubi. Retinol jest pochodną witaminy A, która pobudza produkcję kolagenu, zwiększa obrót komórkowy, usuwa przebarwienia skóry i spłyca blizny. Już po 4 tygodniach Twoja skóra jest bardziej miękka, jaśniejsza i gładsza.

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w moim kremie na noc na głębokie zmarszczki ROC, jest to, że jest to krem! Większość produktów z retinolem sprawia, że Twoja skóra jest sucha i potrzebuje dodatkowego produktu nawilżającego. Ten krem to ułatwia, ponieważ nie będziesz potrzebować oddzielnego kremu nawilżającego.

Krem na noc z głębokimi zmarszczkami ROC zyskał wiele słów uznania. W Allure Magazine nagród piękności, nazwali go "redaktorów wybór".

ROC Deep Wrinkle Night Cream Składniki

    Retinol - zwiększa obrót komórkowy, rozjaśnia ciemne plamy i blizny, zwiększa produkcję kolagenu, poprawia elastyczność skóry. Magnez - forma witaminy C; leczy skórę Cynk - przeciwzapalny; pomaga w leczeniu trądziku Masło Shea - nawilża i odżywia skórę Kwas glikolowy - zwiększa obrót komórkowy Woda - nawilżenie Citric Acid - Alpha Hydroxy Acid; działa złuszczająco, wyrównuje koloryt skóry i poprawia wygląd drobnych zmarszczek Gliceryna - pomaga zapobiegać wysuszaniu i łuszczeniu się skóry

ROC Krem na noc na głębokie zmarszczki Plusy

    Niedrogi Inteligentne opakowanie Niewielka ilość wystarcza na długo Nawilżający Łatwy do znalezienia Złuszczający Leczy trądzik Ponieważ zawiera niski procent retinolu, może być stosowany do skóry wrażliwej

ROC Krem na noc przeciw głębokim zmarszczkom

    Testy na zwierzętach Czasami może być lekkie uczucie mrowienia, ale to zwykle odchodzi po czasie Mieszane opinie klientów na Amazon, niektórzy lubią go i mówią, że poprawia zmarszczki, niektórzy mówią, że spowodował spustoszenie na ich skórze Nie dla wyjątkowo wrażliwej skóry Nie dla suchej skóry, ponieważ Retinol może sprawić, że sucha skóra będzie się jeszcze bardziej łuszczyć Sprawia, że Twoja skóra jest bardziej wrażliwa na słońce (powinnaś unikać słońca, jeśli używasz jakiegokolwiek produktu z Retinolem)

Gdzie kupić krem na noc na głębokie zmarszczki ROC?

Krem na noc z głębokimi zmarszczkami ROC można znaleźć w lokalnej drogerii. Znalazłem mój w CVS za 22,99 dolarów. Można również znaleźć go na stronie internetowej ROC. Amazon.com oferuje kilka ofert na produkt, więc może być w stanie znaleźć go na zniżkę.

Moje doświadczenie z ROC Krem na noc z głębokimi zmarszczkami

Używałam kremu na noc ROC Deep Wrinkle Night Cream przez około miesiąc i dowiedziałam się, że nie mam wrażliwości na Retinol. Mam skórę mieszaną i nie sprawił, że jestem sucha lub łuszcząca się, chociaż nie jest to produkt retinolu na receptę, więc nie próbuję porównywać go do Retin-A, który można dostać tylko od lekarza. Wydawało się, że ma wystarczająco dużo wilgoci w składnikach, aby zrównoważyć retinol i składnik kwasu glikolowego, ale to, co zauważyłam najbardziej, to brak rezultatów.

Nie zauważyłam żadnej poprawy w strukturze mojej skóry, jędrności i nie miałam żadnej poprawy w moich zmarszczkach. Mam 30 lat, więc nie mam zbyt wielu zmarszczek, ale mam kilka na czole i wokół ust. Miałam nadzieję, że pomoże mi je wygładzić, ale nie wydaje mi się, żeby cokolwiek zdziałał. Krem na noc na głębokie zmarszczki ROC wydawał się działać jak zwykły krem nawilżający i nie było o czym pisać w domu.

Pracowałam dla kilku popularnych linii kosmetyków do pielęgnacji skóry (Estee Lauder, Dior, Origins) i wiem, że produkt jest skuteczny, kiedy go używam, a ten niestety nie był jednym z nich.

Moja rekomendacja i wnioski

Moja rekomendacja to przeczytanie o naszym najlepszym polecanym kremie przeciwzmarszczkowym Dermology Wrinkle Repair Complex. Zawiera on składnik polecany przez Dr Oz, Argirilene, który pomaga ujędrnić, napiąć i rozluźnić mięśnie pod skórą, które powodują powstawanie zmarszczek, a także zawiera silne peptydy, które promują produkcję kolagenu, aby spulchnić zmarszczki.

Czy stosowałeś już krem na noc na głębokie zmarszczki ROC? Zostaw nam swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Katie McCaskill