Kiss My Face Cell Mate Przegląd

Musimy przyznać, że jesteśmy trochę zdezorientowani co do tego, czym Kiss My Face Cell Mate próbuje być. Jest to w zasadzie krem nawilżający do twarzy z filtrem SPF i składnikami przeciwstarzeniowymi. Ale w końcu, to może wykonywać wystarczająco dobrze w obu funkcji, aby być warte drugiego spojrzenia. Nie chcemy oceniać zbyt surowo, nie zagłębiając się w szczegóły, więc zagłębimy się w szczegóły.

Idea stojąca za Kiss My Face jest świetna. Głównie naturalne produkty wykonane przez firmę, która dba o środowisko. Wszystko to jest świetne, ale chcemy coś, co działa zbyt. I jesteśmy pewni, że mnóstwo produktów Kiss My Face działa całkiem dobrze. W twarz, słyszeliśmy wielkie rzeczy o ich sprayu przeciwsłonecznym. Ale kiedy porównamy obietnicę Kiss My Face Cell Mate (poprawić koloryt skóry, zmniejszyć drobne zmarszczki, chronić skórę przed stresem środowiskowym, zapewniając jednocześnie ochronę przed promieniami słonecznymi) do tego, co wygląda na to, że dostarcza, nie jesteśmy pewni, czy pasują do siebie.

Składniki Kiss My Face Cell Mate i jak one działają

Przede wszystkim, aktywne składniki przeciwsłoneczne to Octyl Methoxycinnamate, Octyl Salicilate, Oxybenzone Aqua.

Dla anti-aging, są przede wszystkim antyoksydanty w postaci ekstraktów botanicznych. Niektóre przykłady to ekstrakt z rumianku, ekstrakt z jeżówki, ekstrakt z korzenia Goldenseal, ekstrakt ze skrzypu i ekstrakt z liści oliwki. Jest też witamina E dla większej ochrony antyoksydacyjnej, a także kilka olejków zmiękczających, takich jak oliwa z oliwek i olej z pestek winogron.

Ponieważ jest to krem do twarzy z filtrem przeciwsłonecznym, należy stosować Kiss My Face Cell Mate obficie rano.

Zalety i wady Kiss My Face Cell Mate

Jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, czy dany produkt jest dla Ciebie odpowiedni, jest wyszczególnienie jego dobrych i złych aspektów, abyś mogła je porównać.

Zalety Kiss My Face Cell Mate

    Ma filtr przeciwsłoneczny. Jest w rozsądnej cenie. Niektóre recenzje Kiss My Face Cell Mate są pozytywne, szczególnie komentując zapach i fakt, że jest to lekki krem nawilżający.

Wady Kiss My Face Cell Mate

    To nie ma ochrony przed promieniami UVA, które są te, które starzeją się, (promienie UVB są te, które spalają cię). Niektórzy recenzenci komentują, że zapach jest dziwny i zbyt silny. Istnieją również skargi od niektórych osób, że Kiss My Face Cell Mate był drażniący i sprawił, że ich skóra wybuchnąć.

Gdzie kupić

Możesz kupić Kiss My Face Cell Mate w organicznych sklepach spożywczych, jak również GNC. Znajdziesz go również online na stronie internetowej Kiss My Face i niektórych innych sprzedawców detalicznych. Tuba 1 uncji kosztuje 21 dolarów, ale może uda Ci się znaleźć go za mniej, jeśli się rozejrzysz.

Wnioski

Myślę, że będziemy musieli trzymać się naszego oryginalnego przeczucia na Kiss My Face Cell Mate. Jest to filtr przeciwsłoneczny, ale nie chroni przed promieniami UVA. Jest to krem przeciwzmarszczkowy, ale jego jedynymi składnikami są ekstrakty botaniczne, z których część jest drażniąca dla wrażliwej skóry. Mimo że dobrej jakości kremy przeciwzmarszczkowe z filtrem przeciwsłonecznym nie wyskakują z półek, uważamy, że są lepsze wybory niż Kiss My Face Cell Mate.

Czy stosowałaś Kiss My Face Cell Mate? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel