Clinique CX R+ De-Aging Cream Przegląd

Jeśli jesteś miłośniczką pielęgnacji skóry, tak jak my tutaj na WomensBlogTalk, wiesz, że ceny produktów do pielęgnacji skóry wahają się od ceny kawy w Starbucksie do ceny dość dużego telewizora. Nie ma w tym nic złego. Żyjemy w gospodarce kapitalistycznej. Większość ludzi prawdopodobnie wie, że jeśli zapłacisz 3 dolary za krem na zmarszczki, nie dostaniesz najnowocześniejszych składników. I odwrotnie, jeśli starzenie się z gracją jest priorytetem dla Ciebie i można sobie pozwolić na najwyższej klasy kremy i serum, każdy wygrywa ... tak długo, jak działają.

Więc dzisiaj patrzymy na wysokiej klasy Clinique CX R+ De-Aging Cream, aby zobaczyć, czy jest warta wysokiej ceny końcowej. CX to linia Clinique z wyższej półki, która jest sprzedawana wyłącznie w kilku domach towarowych. W rzeczywistości, to nie jest nawet sprzedawane na stronie internetowej Clinique. I są one dość szczelnie zamknięte na temat produktu, jak również. Konkretne roszczenia Clinique CX R + De-Aging Cream jest to, że jest to silny nawilżacz, który zwiększa elastyczność skóry, minimalizuje linie i pozostawia jaśniejsze, bardziej wyrównane skóry.

Clinique CX R+ De-Aging Cream Składniki i jak one działają

Znalezienie odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę wchodzi w skład Clinique CX R+ De-Aging Cream było nie lada wyzwaniem. Ale kiedy już to zrobiliśmy, nie byliśmy rozczarowani:

    Retinol w mikrokapsułkach, aby pobudzić obrót komórek skóry. Antyoksydanty pochodzenia roślinnego. W rzeczywistości jest ich mnóstwo. Pomogą one chronić i bronić skórę przed szkodliwym wpływem środowiska w procesie jej starzenia się. Peptydy wspomagają produkcję kolagenu, zwiększając elastyczność skóry. Proteiny serwatkowe i wyciąg z drożdży wzmacniają tkankę łączną skóry. Witamina E dla odżywienia i dodatkowej ochrony antyoksydacyjnej. Hialuronian sodu, aby zwiększyć nawilżenie i spłycić zmarszczki. Kwas linolowy poprawia ochronną barierę wilgoci w skórze.

Zaleca się stosowanie kremu Clinique CX R+ De-Aging Cream na twarz i szyję rano i wieczorem.

Clinique CX R+ De-Aging Cream Plusy i minusy

Zalety Clinique CX R+ De-Aging Cream

    Ma kilka dobrych składników przeciwstarzeniowych. Opinie Clinique CX R+ De-Aging Cream, które znaleźliśmy były bardzo pozytywne, jeśli nie specyficzne.

Wady Clinique CX R+ De-Aging Cream

    To jest bardzo drogie. Opakowanie słoika spowoduje, że składniki przeciwutleniające tracą swoją skuteczność, nie wspominając o tym, że zachęca do rozwoju bakterii.

Gdzie kupić

Można kupić tylko Clinique CX R + De-Aging Cream z kilku domów towarowych, takich jak Neiman Marcus, Bergdorf Goodman i Saks Fifth Avenue. To jest tak ekskluzywny, że nawet Clinique stronie internetowej nie oferują go. 2,5 uncji słoik sprzedaje za 225 dolarów.

Wnioski

Może być wiele powodów, aby kupić wysokiej klasy produkty do pielęgnacji skóry. Niektórzy ludzie po prostu żyją według zasady, że jeśli jest drogi, to musi być dobry. Niestety, większość z nas nie może sobie pozwolić na przestrzeganie tej zasady. Możemy być skłonni wyłożyć grubą kasę, ale lepiej, żeby produkt oferował coś naprawdę wyjątkowego. Nie wydaje mi się, aby tak było w przypadku Clinique CX R+ De-Aging Cream.

Czy stosowałeś Clinique CX R+ De-Aging Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel