Pentaxyl Review - Najlepszy wybór dla starzejącej się skóry?

Udostępnij:

Pentaxyl - przegląd

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra wyglądała młodziej, musisz wybrać jeden lub dwa produkty do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym. Problem nie polega na znalezieniu odpowiednich opcji, ale na podjęciu ostatecznej decyzji, co kupić. Prawdopodobnie w Twojej szafce łazienkowej znajduje się teraz kilka produktów, które nie spełniają oczekiwań. Zanim więc kupisz Pentaxyl, czytaj dalej, a my postaramy się pomóc Ci dokonać wyboru, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Pentaxyl twierdzi, że jest silnym kosmeceutykiem, który pomaga zwalczać wiele oznak starzenia się skóry. Wnika w głąb skóry, gdzie działa w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i linii mimicznych, ujędrnia i uelastycznia skórę, wyrównuje jej koloryt, poprawia teksturę i rozjaśnia całą cerę. Ponadto Pentaxyl można również stosować w celu zmniejszenia widoczności rozstępów.

Składniki preparatu Pentaxyl i sposób ich działania

Lista składników preparatu Pentaxyl jest jak lista wszystkich składników przeciwstarzeniowych:

    Acetyl Hexapeptide-3 (alias Argireline) - powoduje rozluźnienie mięśni twarzy, a tym samym wygładzenie zmarszczek w podobny sposób jak botoks. Palmitoyl Oligopeptide - stymuluje produkcję kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego i glikozaminoglikanów w skórze, dzięki czemu skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Wyciągi z jeżyny i lukrecji - oba znane jako substancje rozjaśniające skórę, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza i ma bardziej wyrównany koloryt. Witamina A - przeciwutleniacz, który chroni i odżywia skórę oraz pomaga chronić ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina C - przeciwutleniacz, który wspomaga produkcję naturalnego kolagenu w skórze, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. Witamina E - przeciwutleniacz, który zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Matrixyl (znany również jako Palmitoyl Pentapeptide-3) wspomaga produkcję kolagenu, a jego działanie jest najlepsze w połączeniu z innymi peptydami.

Stosując na twarz, nakładaj na czystą skórę ilość wielkości dziesięciocentówki. W przypadku rozstępów może być konieczne użycie nieco większej ilości, w zależności od obszaru, który trzeba pokryć. W ciągu około 28 dni powinnaś zauważyć widoczną redukcję zarówno zmarszczek, jak i rozstępów.

Zalety i wady Pentaxyl

Zalety preparatu Pentaxyl

    Lista składników jest dostępna. W formule znajduje się kilka skutecznych składników. Istnieje wiele pozytywnych opinii o preparacie Pentaxyl.

Wady Pentaxyl

    Nie ma oficjalnej strony internetowej. Nie ma dostępnych informacji o producencie. Producent nie oferuje gwarancji zwrotu pieniędzy. Jest to kosztowne.

Gdzie można go kupić

Pentaxyl nie jest dostępny w sklepach. Nie ma oficjalnej strony internetowej, ale jest kilku sprzedawców internetowych, którzy mają go w ofercie. Większość sklepów internetowych pobiera opłatę w wysokości 76 dolarów za tubkę 4 uncji, ale Amazon ma go za 44,95 dolarów. Wszelkie gwarancje musiałyby pochodzić od sprzedawcy.

Wnioski

Pentaxyl jest wykonany z kilku dobrych, solidnych składników przeznaczonych do zwalczania wielu oznak starzenia się. Peptydy budują kolagen, a ekstrakty botaniczne rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Jeden ze sprzedawców wystawia kilka opinii klientów, z których większość jest pozytywna. Coś jednak wydaje się nie w porządku. Brak informacji o producencie sprawia, że nie ma nikogo, kto mógłby pociągnąć do odpowiedzialności, gdyby coś poszło nie tak. Ostatecznie uważamy, że 76 dolarów to zbyt wiele, aby postawić na produkt, za którym nikt nie stoi.

Czy stosowałeś Pentaxyl? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel