Lista niedrogich, drogeryjnych, wegańskich lakierów do paznokci

Udostępnij:

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów dla Ciebie mogę otrzymać niewielką prowizję.

Szukasz wegańskiego lakieru do paznokci w swojej lokalnej drogerii? Niestety, większość lakierów do paznokci sprzedawanych w drogeriach niestety nie jest wolna od okrucieństwa i pochodzi od marek, które w 2019 roku nadal testują na zwierzętach.

Niektóre popularne marki lakierów do paznokci w drogeriach, które nie są wolne od okrucieństwa

, to OPI, Sally Hansen, Revlon i L'Oreal. Niektóre inne lakiery do paznokci mogą również zawierać składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak guanina, szelak i keratyna.

Z tego powodu zakupy wegańskich i wolnych od okrucieństwa lakierów do paznokci w drogerii są bardzo trudne, ale mam dobrą wiadomość: jest kilka wegańskich lakierów do paznokci, które można znaleźć i dostać w sklepach Target, Wal-mart, Ulta, London Drugs, Superdrug, CVS i innych! Wszystkie z nich są poniżej 10 dolarów!

Drogeryjne wegańskie lakiery do paznokci

Na tej liście znajdziesz 8 marek lakierów do paznokci, które są zarówno cruelty-free, jak i vegan, co oznacza, że żadna z tych marek nie testuje swoich produktów, składników ani formuł na zwierzętach, gdziekolwiek na świecie, a żaden z wymienionych lakierów do paznokci nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani produktów ubocznych!

Pacifica - Wegański lakier do paznokci

Pacifica Nail Polish ($9)

Pacifica to w 100% wegańska i naturalna marka kosmetyczna. Produkty Pacifica można znaleźć w sklepach Target i Ulta. Wegańskie lakiery do paznokci Pacifica nie zawierają 7 składników, co oznacza, że ich formuła nie zawiera parabenów, ftalanów (ftalan dibutylu), toluenu, ksylenu, kamfory, formaldehydu, żywicy ani produktów pochodzenia zwierzęcego. Mając do wyboru ponad 50 odcieni lakierów do paznokci (matowych i z połyskiem), Pacifica sprawia, że przejście na wegański i wolny od okrucieństwa manicure staje się o wiele łatwiejsze!

ORLY - Wegański lakier do paznokci

ORLY Nail Polish ($9)

ORLY to mój ulubiony wegański lakier do paznokci z drogerii! Mają nieskończony wybór kolorów i wszystkie są w rozsądnej cenie. Wszystkie lakiery ORLY są wolne od okrucieństwa, wegańskie i wolne od 9, co oznacza, że nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), żywicy formaldehydowej, kamfory, tosylamidu etylu, ksylenu, MIT, glutenu, parabenów, składników pochodzenia zwierzęcego, MEHQ/HQ. Wegański lakier do paznokci ORLY można znaleźć w sklepach Wal-Mart, Target i Ulta.

Ella + Mila - Wegański lakier do paznokci

Ella + Mila Nail Polish ($10.49)

Możesz teraz dostać ten uroczy wegański marki lakier do paznokci, ella + mila w Ulta i Target! ella + mila lakiery do paznokci są odporne na odpryskiwanie, szybkoschnące, wysoki połysk i 7-free; co oznacza, że są one sformułowane bez Toluen, ftalan dibutylu (DBP), formaldehyd, żywica formaldehydowa, fosforan trifenylu (TPHP), ksylen lub kamfora. Mając do wyboru ponad 150 wegańskich kolorów do paznokci, obiecujemy, że na pewno znajdziesz w ofercie ella + mila coś, co będzie Ci odpowiadać!

Zoya - Wegańskie lakiery do paznokci

Zoya Nail Polish ($9-10)

Jeśli szukałeś cruelty-free alternatywą dla lakieru do paznokci OPI, to poznaj Zoya. Ten nietoksyczny, profesjonalny wegański lakier do paznokci marki jest szeroko stosowany w naturalnych + eko-świadomych salonów i uzdrowisk, ale można go dostać w Ulta. Formuły Zoya są wolne od toksycznych składników, takich jak toluen, kamfora, formaldehyd, żywica formaldehydowa i DBP (ftalan dibutylu). Mają również najbardziej imponujący wybór kolorów, z ponad 400 odcieniami do wyboru!

Mineral Fusion - Wegański lakier do paznokci

Mineral Fusion Nail Polish ($9)

Mineral Fusion lakiery do paznokci są wegańskie i wolne od Toluene Free, Camphor Free, DBP Free, Formaldehyde Free, i składników pochodzenia zwierzęcego, próbowałem kilka z ich polski przed i kocham je wszystkie! Często znajduję je na wyprzedaży w London Drugs, a także CVS niedawno zaczął nosić Mineral Fusion, więc zdecydowanie sprawdź sklep w pobliżu, aby zobaczyć, czy mają je w magazynie!

ELF - Wegański lakier do paznokci

E.L.F. Nail Polish (1$)

ELF to popularna, wolna od okrucieństwa marka kosmetyków do makijażu, którą można znaleźć w prawie wszystkich drogeriach, w tym w Target, CVS, London Drugs, a ostatnio także w Superdrug, który rozpoczął sprzedaż tej marki! Lakiery do paznokci ELF są nieco trudniejsze do znalezienia, sprzedawane indywidualnie, ale uważam, że najlepsze rezultaty osiągniesz kupując jeden z ich zestawów lakierów do paznokci, jak na przykład zestaw lakierów do paznokci Goody Gum Drop ELF, który zawiera 10 wegańskich lakierów do paznokci za jedyne 10 dolarów!

Barry M - Wegański lakier do paznokci

Barry M Nail Polish (£4)

Barry M ma kilka opcji lakierów do paznokci, od tych z dodatkiem kokosa, przez matowe, szybkoschnące, aż po specjalne, limitowane kolory! A dobrą wiadomością jest to, że wszystkie są wegańskie, długotrwałe i szybkoschnące. Wegańskie lakiery do paznokci Barry M możesz kupić w Superdrug.

Piggy Paint - Wegański lakier do paznokci

Piggy Paint Nail Polish (8-10$)

Wreszcie nietoksyczny i bezzapachowy wegański lakier do paznokci, który jest wystarczająco bezpieczny, aby mogły go używać twoje dzieci! Lakiery do paznokci Piggy Paint na bazie wody są wolne od wszelkich szkodliwych substancji chemicznych, w tym formaldehydu, toluenu, ftalanów, bisfenolu A, octanu etylu i acetonu. Lakiery Piggy Paint znajdziesz w sklepach Wal-mart i Target. Zobacz moją recenzję lakierów Piggy Paint tutaj.