Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer - przegląd produktów

Firma Aubrey Organics powstała w 1967 r. jako sposób na stworzenie przez Aubrey Hampton produktów do pielęgnacji włosów i skóry przy użyciu jedynego rodzaju składników, w które wierzył - składników naturalnych. Jako prawdziwy wyznawca, oprócz swoich produktów do pielęgnacji włosów i skóry, napisał kilka książek podkreślających korzyści płynące z naturalnych składników.

Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer jest ulubionym produktem z tej linii. Jego zadaniem jest nawilżanie, a jednocześnie ochrona skóry przed słońcem, zanieczyszczeniami i procesem starzenia. Ma na celu zwiększenie miękkości i elastyczności oraz spowolnienie naturalnego procesu starzenia się skóry wszystkich typów, w tym, a może zwłaszcza, skóry wrażliwej. Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer opinie od klientów są głównie pozytywne, choć wydaje się, że te rzeczy zdecydowanie ma jakieś haters, jak również. Będziemy mówić więcej o tym w trochę. Na razie, niech rozbić go w dół i zobaczyć, co jest w tym krem zmarszczki.

Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer Składniki i jak to działa

Jak stwierdzono powyżej i jest rzeczywiście oczywiste od nazwy, Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer jest całkowicie naturalny i organiczny produkt. Lista składników obejmuje:

  Organiczną zieloną herbatę, aby działać jako przeciwutleniacz, aby chronić skórę przed, i potencjalnie odwrócić szkody wcześniej spowodowane przez, uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki spowodowane przez zanieczyszczenia i środowisko. Ginkgo Biloba, aby ożywić skórę i nadać jej różany blask oraz zapewnić równowagę i uspokajający efekt dla skóry. Jojoba, Rosa Mosqueta i Rumianek dla nawilżenia i łagodzenia miękkości. Sok z liści aloesu koi, łagodzi podrażnienia i leczy uszkodzoną skórę. Witamina C dla lepszej ochrony antyoksydacyjnej. Masło Shea dla miękkości. Padimate O dla ochrony przed promieniowaniem UV.

Instrukcja użycia jest dość standardowa. Należy nałożyć Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer na całą twarz i szyję po oczyszczeniu i działa dobrze zarówno pod makijaż, jak i samodzielnie.

Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer Recenzje

Podczas gdy większość z tego, co widzieliśmy, kiedy rozglądaliśmy się za opiniami klientów była pozytywna, zdecydowanie było też kilku mocno rozczarowanych użytkowników.

Typowy przykład od zadowolonego klienta:

  "Uwielbiam ten krem nawilżający. Mam wrażliwą skórę ze skłonnością do lekkiego trądziku, a ten poprawił jej jakość dziesięciokrotnie."

Typowy przykład dla rozczarowanego klienta:

  "Musisz go naprawdę dobrze wstrząsnąć za każdym razem, gdy go używasz. W przeciwnym razie będzie olej, gdy go wylejesz na skórę. Nawet jak dobrze wstrząśniesz, to i tak robi się naprawdę tłusty".

Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer Plusy i minusy

Zalety produktu Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer

  Jest dość niedrogi. Jest całkowicie naturalny. Zawiera filtr przeciwsłoneczny.

Wady Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer

  Wiele osób twierdzi, że się rozdziela i kończy się na tym, że staje się tłustym bałaganem. Składnik chroniący przed słońcem (pochodna PABA) jest kontrowersyjny i może nie być dobry dla skóry.

Gdzie kupić

  Możesz kupić Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer online za pośrednictwem kilku sprzedawców detalicznych. Butelka 4 uncji można mieć za około $11-$15 więc upewnij się, że rozejrzeć się za najlepszą ofertę.

Wniosek

Jeśli starasz się używać naturalnych i organicznych produktów, Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer powinien z pewnością być na liście do wypróbowania. Nauczyliśmy się, że naturalne nie zawsze oznacza lepsze, ale rozumiemy i szanujemy fakt, że wiele z was woli używać bardziej zdrowych składników niż to, co można znaleźć w wielu produktach tam. Nie sądzimy, że Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer jest w jakikolwiek sposób slam dunk, ale może się okazać, że go lubisz i służy on użytecznemu celowi w Twojej codziennej rutynie.

Czy używałeś Aubrey Organics Green Tea & Ginkgo Moisturizer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel