Bellalabs i LaCreme Combo - Krem na zmarszczki Ellen Degeneres i Dr Oz

Udostępnij:

Prawda kryjąca się za ofertą Bellalabs i LaCreme Combo

Do tej pory być może natknęłaś się na liczne reklamy i fałszywe wiadomości z nagłówkami typu "Sekret Ellen za kulisami pielęgnacji skóry - jej sztuczka anti-aging wreszcie ujawniona" lub "Żałuję, że nie oglądałam wcześniej programu Dr Oz", tak jakby polecał on te kremy (nie!).

Te wprowadzające w błąd reklamy szybko prowadzą do oferty pielęgnacji skóry typu combo, w której oferowane są krótkoterminowe bezpłatne testy (14 dni) Bellalabs Instant Wrinkle Reducer i LaCreme Anti-Wrinkle Cream.

Jest to być może jedno z największych oszustw związanych z pielęgnacją skóry, jakie ma miejsce w tej chwili, dlatego chciałem przyjrzeć się bliżej tej ofercie combo, aby ujawnić prawdę kryjącą się za tymi produktami oraz taktykę, jaką stosują, aby skłonić ludzi do zakupu nie jednego, ale dwóch oddzielnych kremów przeciwzmarszczkowych.

Sugerują one, że używając jednego rano i jednego w nocy, że przynosi "rewolucyjne" wyniki, gdy prawda jest taka, że chcą tylko, aby zapisać się do obu bezpłatnych prób, które nie są dokładnie "wolne". I każda próba, która jest tylko 12 lub 14 dni jest OGROMNA czerwona flaga dla tych oszustw.

Czy Ellen naprawdę używa Bellalabs i LaCreme? I czy Dr Oz je poleca?

Prawdopodobnie widziałeś przed i po zdjęciu Ellen Degeneres i twierdzenia, że jej wyniki przeciwstarzeniowe pochodzą z używania obu tych kremów, ale to nic innego jak wprowadzająca w błąd reklama.

Oni również zgłosić to w sposób, jak to jest wielki sekret, ponieważ ona jest nadal w ramach umowy z Cover Girl "Shhhh nie mów Covergirl."

Oni nawet link do wideo youtube, gdzie Ellen żartuje o rozpoczęciu korzystania z kremu pod oczy i jak to spływa po jej policzkach i dostaje się do jej oczu, ale nigdzie w wideo nie mówi, że używa Bellalabs lub LaCreme.

Ona po prostu żartuje o byciu klutz jeśli chodzi o stosowanie kremu pod oczy w ogóle. To tylko sztuczka, aby utrzymać cię na stronie i sprawiają, że "wydaje się", że jest to związane z historią.

Istnieją niezliczone odmiany tych reklam na wielu różnych stronach internetowych, które mają zupełnie inny wygląd, ale wszystkie one prowadzą do tych samych bezpłatnych reklam próbnych Bellalabs i LaCreme.

Istnieje również wiele zdjęć przed i po różnych kobiet z pozornie fałszywych cytatów nawiązujących do tych kremów jest "Dr Oz zalecane", gdy w rzeczywistości nie są one. Pod zdjęciem Ellen, podpis brzmi: "Dr Oz nazywa to - cudownym przełomem przeciwstarzeniowym - bo to działa!".

Pozwólcie, że wam powiem - Dr Oz jest prawdopodobnie najbardziej splagiatowaną osobą w Internecie! On nie ma linii do pielęgnacji skóry, więc jeśli widzisz reklamę, która mówi "Dr Oz zaleca ten krem" - biegnij szybko.

Wszystkie te reklamy wydają się mieć wspólną linię fabularną, która brzmi: "Pewnej nocy "Brenda" dokonała przypadkowego odkrycia, które zrewolucjonizuje całą branżę pielęgnacji skóry: połączyła je".

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co obiecują te dwa kremy i ich składnikom, aby sprawdzić, czy są one naprawdę "rewolucyjne".

Bellalabs Instant Wrinkle Reducer obiecuje, że będzie ostatnim kremem nawilżającym, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować. Według ich strony internetowej, stosowanie Bellalabs będzie pulchny i odmłodzić skórę dla trwałego piękna. Dzięki ich specjalnej formule, zobaczysz 400% wzrost nawilżenia w mniej niż trzy dni i 200% wzrost jędrności po zaledwie tygodniu. A już po czterech tygodniach stosowania zauważysz 70% redukcję drobnych zmarszczek.

Z tego, co możemy rozszyfrować, Bellalabs opiera się na dwóch zastrzeżonych formułach, aby osiągnąć te niesamowite rezultaty. Pierwszą z nich jest Formuła Elastyny, która zawiera peptydy, które cofają efekty starzenia na poziomie komórkowym, zmniejszając widoczność zmarszczek.

Następna jest Formuła Kolagenu, która sprawia, że skóra wygląda młodziej już po kilku minutach od nałożenia preparatu, który wygładza ją, napina i ujędrnia. Bellalabs zawiera również witaminę E, przeciwutleniacz, który pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i podwaja działanie nawilżające, dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona, wygląda miękko i promiennie.

Strona internetowa LaCreme Anti Wrinkle Cream twierdzi, że ich produkt jest "lepszy niż botoks" i że zobaczysz 83% zmniejszenie zmarszczek i linii mimicznych, 92% wzrost produkcji kolagenu i 65% zmniejszenie widoczności ciemnych kręgów, ale nie wspomina o ramach czasowych, w których to nastąpi.

Jedyną wzmianką o składnikach La Creme jest to, że zawiera peptydy, które pomagają zmniejszyć drobne linie i zmarszczki, promują produkcję kolagenu, dodają skórze jędrności oraz uzupełniają witaminy i antyoksydanty.

Trudno jest porównywać produkty, kiedy firmy nie podają rzeczywistych składników, ale na pierwszy rzut oka ich składniki wydają się bardzo podobne: peptydy i wzmacniacze kolagenu.

Podczas gdy oba są korzystnymi składnikami w kremie przeciwzmarszczkowym, nie nazwałabym tego "rewolucyjnym", ani nie podoba mi się fakt, że nie podają pełnej listy składników i sugerują, że potrzebujesz obu kremów, aby uzyskać wyniki.

Ponadto, co jest prawdziwe dla obu tych produktów jest to, że twierdzą, że istnieją badania kliniczne, ale w rzeczywistości nie ma żadnych! Gdyby istniały, podawałyby bezpośrednie linki do badań klinicznych na swojej stronie internetowej, tak jak robi to Kollagen Intensiv!

Ból głowy, który krótkoterminowy bezpłatny okres próbny może przynieść nieświadomemu klientowi

Więc dostałeś się na stronę, aby zaakceptować ofertę darmowej próby dla LaCreme (użyjemy ich jako przykładu) i musisz zapłacić tylko $4.95 za wysyłkę yayyy!

Poczekaj chwilę, czy przeczytałeś warunki i zasady? Prawdopodobnie nie, ponieważ są one pochowane na dole strony. Czy dałeś im swoje informacje bankowe i adres wysyłki? Tak, ponieważ były wymagane do.

Gdybyś przeczytał drobny druk, dowiedziałbyś się, że masz 14 dni od daty zamówienia na sprawdzenie, czy LaCreme jest dla ciebie odpowiedni.

Tak więc otrzymujesz krem może 12 dni po zamówieniu, używasz go przez kilka dni i BUM, twoja karta kredytowa jest obciążona kwotą 87,63$ za pierwsze zamówienie, nie zauważasz tego, a potem 30 dni później (i każdego kolejnego miesiąca) jesteś obciążana kolejną kwotą 87,63$ i wysyłana jest ci kolejna tubka LaCreme.

Bellalabs ma dokładnie takie same warunki, cena jest taka sama, wszystko jest takie samo. Problem polega na tym, że po pierwsze darmowy okres próbny wynosi tylko 14 dni, co jest ledwie wystarczającą ilością czasu, aby podjąć świadomą decyzję, czy lubisz produkty, a po drugie, mogłeś nie zdawać sobie sprawy z tego, na co się zapisałeś, a po trzecie, te dwie firmy są notorycznie niemożliwe do osiągnięcia, aby anulować darmowy okres próbny. Wystarczy spojrzeć na skargi klientów sited na pissedconsumer.com.

Wniosek

Bellalabs i LaCreme prowadzą bardzo zwodnicze kampanie marketingowe, abyś uwierzył, że Ellen Degeneres używa tych kremów i że są one jej tajną bronią w walce ze starzeniem się, wraz z wprowadzającymi w błąd cytatami, które nawiązują do Dr Oz polecającego te produkty, z których oba są fałszywą reklamą.

Nie mogłam znaleźć żadnych informacji na stronach internetowych Ellen lub Dr Oz, które wspierają lub nawet wspominają o Bellalabs lub LaCreme.

Podczas gdy te dwa kremy wydają się być przyzwoitej jakości (choć trudno to określić, ponieważ nie podają składników) i prawdopodobnie wykonają dobrą robotę przy zwykłym nawilżaniu, wydają się mieć bardzo podobne, jeśli nie identyczne składniki, więc nie ma powodu, dla którego trzeba by zamawiać oba.

Wydaje się, że to tylko pułapka, aby przyssać cię do podpisania nie jeden, ale dwa krótkoterminowe oferty bezpłatnych prób. Gorąco polecam, abyś zaoszczędził swoje pieniądze i trzymał się z dala od oferty Bellalabs i LaCreme combo.

Więcej na: http://healthpotion.pl