Recenzja koncentratu nawilżającego Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate.

Udostępnij:

Yon-Ka Paris Dermol 3 Koncentrat nawilżający - przegląd

Stosowanie serum w celu zwiększenia skuteczności działania Twojego codziennego kremu nawilżającego stało się popularnym sposobem na utrzymanie gładkiej, nawilżonej i wolnej od zmarszczek skóry. Oczywiście, znalezienie odpowiedniego serum to niekończące się poszukiwania. Dziś przyjrzę się Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate. Istnieją 3 podobne produkty. Dermol 1 przeznaczony jest do skóry normalnej i tłustej, Dermol 2 do skóry suchej, a Dermol 3 do skóry wrażliwej. Wybrałam Dermol 3, bo wydaje mi się, że moje panie o wrażliwej skórze były ostatnio trochę zaniedbane.

Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate obiecuje wzmocnić siłę działania Twojego kremu nawilżającego, abyś mogła czerpać z niego pełnymi garściami. Twoja skóra będzie pełna życia i promienna, a Twój makijaż nieskazitelny. Wszystko to przy jednoczesnym ukojeniu i złagodzeniu podrażnień, bo podrażniona skóra nie wygląda dobrze na nikim.

Yon-Ka Paris Dermol 3 Koncentrat nawilżający - składniki i ich działanie

Formuła jest stosunkowo prosta i zawiera:

    Glicerynę zapewniającą delikatne, identyczne jak w przypadku skóry nawilżenie, które nie podrażni wrażliwej skóry. Sodium PCA, który przyciąga wodę i wiąże się z nią, aby zwiększyć poziom nawilżenia skóry. Ekstrakt z czarnej porzeczki, który zapewnia antyoksydacyjną ochronę przed uszkodzeniami komórek skóry. Ekstrakt z kasztanowca, który zmniejsza stany zapalne. Kwas mlekowy, który zapewnia złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu wilgoć może wnikać głębiej. Witamina C, która jest przeciwutleniaczem pobudzającym również produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza, oraz regenerację komórek skóry, co zapewnia jej ogólnie zdrowy wygląd.

Zaleca się stosowanie 4 lub 5 kropli Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate na czystą skórę przed nałożeniem kremu nawilżającego dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate Plusy i minusy

Zalety Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate

    Zawiera miłą gamę składników przeciwstarzeniowych i zwiększających nawilżenie. Dozownik pompy utrzyma integralność i świeżość składników przeciwutleniających. Jest specjalnie opracowany dla skóry wrażliwej.

Wady Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate

    To jest dość drogie. Nie znaleźliśmy żadnych Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate opinii od klientów, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jak dobrze działa dla rzeczywistych ludzi.

Gdzie kupić

Możesz kupić Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate w uzdrowiskach i online. Na stronie internetowej Yon-Ka Paris znajduje się lokalizator spa, aby pomóc Ci znaleźć kogoś w pobliżu. Pompa ½ uncji sprzedaje za 48 dolarów.

Wniosek

Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate może być świetny produkt. Składniki wyglądają dobrze, ale trudno powiedzieć, jak to gra w świecie rzeczywistym, gdy nie ma żadnych opinii klientów, aby przejść dalej. Ponieważ jest sprzedawany w spa, moja rekomendacja jest taka, że można odwiedzić uczestniczącą lokalizację i sprawdzić, czy można spróbować przed zakupem. Wtedy będziesz wiedział na pewno.

Czy stosowałaś Yon-Ka Paris Dermol 3 Hydrating Concentrate? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel