Witamina C z CoQ10 Krem odnawiający Przegląd

Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream firmy Beauty Without Cruelty to przede wszystkim antyoksydanty. Obiecuje przywrócić Twojej cerze młodzieńczy wygląd poprzez neutralizację szkód wyrządzonych przez słońce i inne czynniki środowiskowe. Chociaż BWC jest znana z wybierania naturalnych składników wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, nie jest to linia całkowicie naturalna. Nie idzie jednak na kompromis, jeśli chodzi o zobowiązanie do nieprzeprowadzania testów na zwierzętach ani nieużywania składników pochodzenia zwierzęcego.

Większość opinii na temat Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream, które znaleźliśmy, była pozytywna i skupiała się przede wszystkim na doskonałym nawilżeniu i braku podrażnień, których doświadczyli.

Witamina C z CoQ10 Renewal Cream Składniki i ich działanie

Dwa podstawowe składniki znajdziesz już w samej nazwie:

    Witamina C to potężny, wieloaspektowy składnik pielęgnacyjny. Jest antyoksydantem chroniącym skórę, a także pomaga rozjaśnić i rozświetlić skórę. CoQ10 jest również przeciwutleniaczem zwalczającym wolne rodniki, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować rzeczywiste uszkodzenia komórek skóry, sprawiając, że wyglądałaby ona na starą i matową.

W formule kremu znajduje się również więcej przeciwutleniaczy, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty i witamina D, generatory naprawy komórkowej, takie jak Rosa Rubiginosa i Tamanu oraz emolienty botaniczne, takie jak aloes i skwalen, które odżywiają i nawilżają skórę.

Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream jest zalecany do stosowania na noc i na dzień na całą twarz i szyję po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem.

Witamina C z CoQ10 Renewal Cream Plusy i minusy

Ważenie dobrych cech w stosunku do złych jest dobrym sposobem, aby upewnić się, że podejmujesz najlepszą możliwą decyzję o zakupie.

Zalety Witamina C z CoQ10 Renewal Cream

    Jest w przystępnej cenie. Ma dużo antyoksydantów. Większość Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream opinie są dość korzystne. Jest odpowiedni do stosowania dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej.

Wady Witaminy C z CoQ10 Renewal Cream (Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream)

    Ponieważ jest zapakowany w słoik, składniki antyoksydacyjne szybko stracą swoją skuteczność pod wpływem światła i powietrza.

Gdzie kupić

Możesz kupić Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream na stronie Beauty Without Cruelty lub u wielu innych sprzedawców online. Słoik 2 uncji kosztuje 21,95 dolarów. Widzieliśmy go za nieco mniej, więc może chcesz się rozejrzeć przed dokonaniem zakupu. Jeśli wolisz kupić go lokalnie, Walgreens sprzedaje produkty BWC.

Wniosek

Gdyby tylko był w tubce lub pompce, polecilibyśmy Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream z całego serca i bez zastrzeżeń. Niestety, w obecnej sytuacji nie możemy polecić bogatej w antyoksydanty formuły, która poprzez wybór opakowania pozostawia siebie tak podatną na degradację. Szkoda, bo Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream mógłby być świetny.

Czy stosowałeś już Vitamin C with CoQ10 Renewal Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel